Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik a kisfiam?

Miért nem eszik a kisfiam?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

11hónapos kisfiam,nem hajlandó megenni a tápszert,se este se reggel,már nem tudom,hogy mit adjak neki,mert a tejpépet sem eszi meg.Az ebédet,tízórait,uzsit megeszi,csak a vacsi és a reggeli egy rémálom.Négy foga van,úgyhogy nem nagyon van ötletem,hogy mit adjak.Próbáltam már többféle tápit,de egyik sem kell neki:(A meleg vagy a foga miatt lehet?Ha van ötletetek,légyszi segítsetek,már teljesen el vagyok keseredve.Eddig nagyon jó evő volt,most meg még fogyott is.Köszi


2009. júl. 31. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Ekkora gyereknek már kellene kapnia gyümölcsöt,zöldségeket,főzelékeket.A tápszert valószínűleg már unja és nem is laktatja.
2009. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Semmi baj nincs.Nyugodj meg.

Ha nem fogy a kisfiad akkor nem kell aggódni.

Az én kislányom szinte semmit nem eszik 1 hete.:(

De ahogy írtad lehet a foga miatt vagy a nagy meleg miatt nem eszik,csak a folyadék és a gyümölcs.

De te sem kívánod a kajcsi ilyen melegben,Nemde?:)

Hidd el ha éhes akkor kérni fogja.De erőltetni nem kell.

Ja és ha fogzik akkor válogatósabbak és akkor a lányom azt sem eszi meg amit eddig szeretett.:S

Próbálj neki adni rendes kajcsit(persze olyat amit szeret és evett) és utána a tápszert.

Beszélj a dokival és védőnővel is erről.

Remélem tudtam segíteni valamiben.

Boldog babázást.

13 hónapos kislány anyukája

2009. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig valam tejci kellene még...mivel majdnem egy éves, ha semmilyen allergia nincs a családban vagy nála én lehet megpróbálnám a tehéntejet szép apránként, vagy babaital. Ezt próbáltad már? Vagy a tápiba belemixelni a kedvenc gyümijét, pl banán-tápi mix vagy barack-tápi mix?
2009. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszi a gyors válaszokat:)Igen,már eszik mindent és mindent szeret(gyümi,joghurt,főzelékek),csak a tápszer nem megy.Próbáltam már gyümivel,de úgy sem eszi meg.Adtam már neki,vajas+sonka kenyeret(falatokat),ebből sem evett sokat és mindig a szájában túrkál még evés közben is.A felső foga most bújnak,de már áttörték az ínyt(ez így fájhat neki,hogy ettől étvágytalan?Amúgy az éjszakát átalussza,de reggel sem éhes:(Kb.80ml eszik meg.

2009. júl. 31. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nálunk is ugyan ez a baj,szerintem is unja már a táp izét.

este megezik kb 50 ml tápot vagy annyit sem.

reggl viszont 250ml lenyom ,én arra gondolok hogy azért mert ugye éhes!

Mi az ebéddel is küzdünk rendesen nem eszi meg az ő neki való adagot!!

De remélem nincs nagy baj nálatok sem!


ha nagyon nem eszik vidd el orvoshoz,de ha nem fogy akkor ahogy már irta egy kedves válaszadó nem lehet baj.

Nálunk a fotgzás gond,ugyanis 12 hósak leszünk és még csak a 2 alsó fogacskánk van kint!!

üdv remélem megnyugtattalak!

Nikol

2009. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szió.



Szió.

Köszi a megnyugtató választ,örülök,hogy nem vagyok egyedül.Nekünk is most bújnak a felső(elsők),ez is lehet gond,de jóval kevesebbet eszik mint eddig az biztos:(.Még várok egy kicsit,hátha megváltozik a helyzet.

Boldog babázást mindenkinek.

2009. aug. 1. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!