Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Száraz a babám bőre. Mivel...

Száraz a babám bőre. Mivel kezelhetném?

Figyelt kérdés
Ma 12 hetes. Fürdés után babaolajjal szoktam bekenni, de néha napközben is. Lehet valamilyen krémet használni?
2008. máj. 16. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A gyermekorvosoddal iratass fel bőrpuhitő krémet és testápolót.

Az én picim is 12 hetes és aloe vera-s, boltban kapható készitményeket kentem rá, amitől tiszta kiütéses és majdnem sebesen száraz lett a bőre. A doktornő javasolta, amit fent leirtam, minden fürdetés után átkenegetem a pici testét a testápolóval, nappal pedig, ha úgy látom a bőrpuhitóval kezelgetem és most csodálatosan puha, gyönyörű a picim bőre.

Próbáld ki!

2008. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fürdesd babafürdető krémmel, és írass fel a gyermekorvossal gyógyszertári bőrtápláló krémet, nekem ez vált be!
2008. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hétig mi is használtuk a gyógyszertári bórpuhitót de aztán már nem volt jó. Most a Nivea baby testápolót kenegetem ez jónak tünik.
2008. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden fürcsi előtt kend le a kis testét mindenütt babaolajjal, a Gabi tuti jó. Olajosan tedd a fürcsivízbe, én fürdető krémet használatam. a fürdés után pedig ugyanúgy púdereztem a hajlatokat. Renbejött a kis bőre, nagyon szép. Semmi gond vele. :)
2008. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Száraz, vagy atópiás? Utóbbi öröklött ekcémás hajlamot jelent, erre a Babé termékek nagyon jók, újszülött kortól használhatóak. Az ekcémás vagy arra hajlamos bőrre nem jó az olaj!
2008. máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is bőrdokihoz kerültünk a kislányommal a száraz bőr miatt.Azóta recept nélkül kapható LINOLA FETT fürdőolajat használjuk.Ez nagyon jó.Lehet hogy nektek ez is elég.Nekünk még használni kell egy jó drága testápolót is mellé.
2008. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én a BEBA termékeire esköszöm, igaz, hogy drágák, de nálunk nagyon beváltak
2008. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld kia a Weleda bio olaját (kalendula). fürdés után suoktuk mi a babamasszázs keretében átkeni vele, imádja és pihe puha tőle :)
2008. máj. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm a babaolajat ajánlotta. Sima gyógyszertári is jó.
2008. máj. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!