Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az anyák minden téren magabizt...

Az anyák minden téren magabiztosabbak, mint az apák?

Figyelt kérdés

Tehát a gyereknevelésben, és az egész életben. Merészek vagy tudják is mi a teendő.

Egy kicsit furcsa kérdés, de mivel éppen válok a férjemtől, mindig kérdezik, hogy hol az urad? Mondom nekem nem is volt uram. Nekem férjem volt. A nők ugyanúgy dolgoznak, nevelik a gyereket, ellátják a házat stb. Jó vannak férfiak akik profik ebben, de többségében az a dolguk h dolgozni járjanak.

Miért ők az "urak"?

Nem nézem le őket, tisztelem a férfiakat, mielőtt félreértés legyen. :)


2009. júl. 31. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés az biztos. Én ha másoknak beszélek a páromról sokszor mondom hogy az Uram. De nem azért mert ő az úr a háznál. Nálunk úgy van - úgy érzem - hogy bizonyos dolgokban én vagyok az úr, bizonyos dolgokban meg ő. Megoszlik nálunk. Szerintem így van rendjén. A munkámban, gyerekügyben, háztartásban én vagyok magabiztos. De vannak dolgok amikhez én nem konyítok, ahhoz meg az uram ért. (Na látod most is azt írtam) Kiegészítjük egymást.
2009. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez már a génjeinkbe beleivódott:), mi a női dolgokban vagyunk magabiztosak, a férjeink pedig a pasis dolgokban. Valahogy ők nem tudják vezetni a háztartást, egész nap a gyerekekkel lenni, de az autókhoz marhára értenek :) Az én férjem is ilyen, fene tudja hogy van ez, de talán a nők tényleg magabiztosabbak néha, ami szerintem azért van, mert egyszerre több dologra is kell figyelni, míg a férjeink dolgozni járnak, utána ha haza jönnek gyerekkel foglalkoznak...de egyszerre több dolgot nem tudnak kézben tartani :)
2009. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!