Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam néha szabadon, tehát...

Hagyjam néha szabadon, tehát pelus nélkül a babám?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos és azon gondolkoztam, hogy igazából csak a fürdésnél van pelus nélkül kb 10-15 percig, de akkor nagyon örül, biztos jó neki csupaszon. Ti le szoktátok róla venni csak azért, hogy egy picit szabadon "garázdálkodjon"? Ha igen mennyi ideig és mit tesztek az esetleges balesetek kivédése ellen?
2008. máj. 16. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.A lányom 3,5 hónapos.Mi le szoktuk venni a pelust róla,ilyenkor aláteszünk egy(alul fóliás)pelust.Lehet ilyet külön venni(nem ázik át,de felszívja a nedvet)de alátesztek egy szétvágott szatyrot,arra meg txtilpelust.Rebeka is szeret így lenni.mi ált.15-30percig szoktuk hagyni.

A szobában legyen 23-24 fok.

2008. máj. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb baba imád egy kicsit meztelenkedni mondjuk fürdetés előtt este. Tedd rá az ágatokra - előtte persze jobb leteríteni vízhatlan lepedővel vagy ilyesmivel, ha esetleg baleset lenne - heverjetek mellé, játsszatok... Imádni fogja!
2008. máj. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én 4 hós babám imád puccérkodni! Nálunk a fürdés is minimum fél órát tart. Amint kibontom, fülig ér a szája. Reggeli öltözésnél is pucérkodik, én meg össze-vissza puszilgatom! Bekapcsolom a hősugárzót és nudizhat. Én aláteszek egy pelust, ha baleset van, akkor kicserélem tisztára, de ált nem szokott gond lenni.

Ez a zacsis-textipelusos variáció tök jó!Ezt alkalmazom.

Én minden peluscserekor szabadon hagyom egy 10 percre minimum. Szegény mindig be van csomagolva, hagy szellőzön kicsit! Javaslom ezt neked is. Szeretni fogja, imádja a peluscserét! Amint felteszem a pelenkázóra vigyorog és kuncog!Olyan édes.

2008. máj. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaj de aranyos lehet a babád:):):)
2008. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!