Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Hogy a babámnak...

Mit csináljak? Hogy a babámnak minden nap legyen széklete?

Figyelt kérdés
A védőnőm,azt mondta piszkáljam meg a popoját.de azt sem lehet mindig.....tápszeres baba!kőszőnőm
2009. júl. 31. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

mennyi idős? ha elmúlt már 4 hós akkor lehet neki baracklevet adni, az szokott segíteni

a tornáztatás is jó és sok folyadék, főleg ebben a melegben

2009. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ne is piszkáld neki minden nap.

Ha 1 napig nincs széklete akkor nincs még semmi baj.Ha már 3-4 napja nincs akkor kell aggódni.

Mennyi idős a babád?

Csak azért kérdezem,mert ha már mást is kap a tápszere mellé akkor lehet valami gyümi,kajcsi fogja a székletét.

Akkor ha kapott már enni,inni mást is akkor próbálj neki adni:szilvát,szilvalevet,barackot,baracklevet,sütőtököt amik kicsit meglazítják a székletet ha esetleg szorulása lenne.Kamilla tea is segíteni szokott 1-2 teáskanál cukorral(kell bele a cukor sajna csak így segít,és nem olyan drága,bármelyik gyógyszer).Dokinéni ajánlotta ,valami hasonló gyógyszirup helyett!!!

Ha ezek sem segítenek akkor glicerines kúp.De előtte beszél a dokival vagy védőnővel mitől lehet a széklet kimaradás.

De tényleg ahogy az elején írtam 1 nap kimaradással nincs semmi baj.8neked is bizti volt,hogy 1 nap nem volt székleted!:))

Boldog babázást.

13 hónapos kislány anyukája

2009. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

14:05 vagyok:

Elfelejtettem ,de láttam már írták előttem a tornáztatás is segít.:)))

2009. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!