Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tüdőgyulladása van 11 hós...

Ha tüdőgyulladása van 11 hós babának, akkor milyen tünetei vannak? Lázzal jár?

Figyelt kérdés

Csak mert köhög de nagyon,ezen kívül minden ok vele!Ált.ban akkor köhög leteszem aludni,ill fekszik,alszik!

Már 2x látta doki,meg is rtg-ték de nem mutatott semmit!1 gyógszer sem használt!


2009. júl. 31. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!A tüdőgyulladást leginkább a röntgen tudja kiszűrni,úgyhogy ha ott nem találtak semmit,akkor nagy a valószínűsége,hogy nem ez a baja a babádnak.

Kisfiamnál is felmerült a gyanú,hogy esetleg tüdőgyulladása van,akkor mindent kikérdeztem a dokitól.Azt mondta,hogy általában magas lázzal jár,a mellkasfájdalom és a nehézlégzés is a tünetek közé tartozik.

Viszont ez így nem jó....Nem küldött az orvos további kivizsgálásokra?Nem normális (még ha más probléma nincs is vele) hogy egy kisbaba köhög.

2009. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a röntgenen nem látszott, akkor nem tüdőgyulladás. Miért az ágyában köhög?...paplan, párna anyaga?...nem tudom. Pár napra mindent cserélj ki neki.
2009. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mident kipróbáltunk már!Kicseréltem,kimostam,kiráztam kiszellőztettem stb... párásítottam,de semmi!Most éjjel volt az első h nem köhögött!Meg most délelőtt sem!

Mindig akkor köhög mikor elalvási fázisban van,v éjjel mikor kicsit megébred v éberebb!Ill.van amikor felébr4dés után köhincsel párat!

Lehet allergia?Már nem tudom!

2009. aug. 2. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!