Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 4,5 hós babám fenekének a...

A 4,5 hós babám fenekének a lyukánál van egy pici dudor. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
A lyuk rózsaszínes részénél. Láthatóan nem fáj neki, de azért mégis aggódok. (Dokihoz nem tudom vinni,mert szabadságon van). Volt valakinek hasonló? Aggódjak?
2009. júl. 31. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább vidd el helyettesítő dokihoz, vagy hívd fel a szabadságon lévő dokidat és kérdezd meg.
2009. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem csak tippem van: ha sokszor van szorulása, nehezen van széklete, kemény a széklete akkor elképzelhető, hogy aranyere van. Ha kemény a széklete itass vele kamilla teát. Én a tápszerét kamilla teával csináltam és teljesen rendben van a széklete. A szilárd ételek miatt sincs gond, sok folyadékot iszik.

Üdv.

2009. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek: nem orvoshoz, hanem tanacsadasra mennek, mert az orvosi rendeloben csomo beteg gyerek van, akitol osszeszedhet barmit, mert a szulok tobbnyire nem szolnak a gyereknek, hogy ne hajoljanak kozel a "picibabához". én meg mas gyerekére nem igazan szeretek raszolni :S szóval előbb körbekerdezek, hatha


Másodiknak:nincs kakigondja , párhetes koraban volt, de azóta nagyon ugyes, ennek ellenere en is gondoltam az aranyerre, de nem volt se véres, se nyálkás a kaka,puha, babakaka állagu :)

2009. júl. 31. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:

pattanás.

dokinak is megmutattam, ő azt ajánlotta, hogy tegyek egy kicsivel kevesebb krémet majd mindig és amíg el nem múlik a pattanás, addig ha lehet, kicsit se.

asszem egy hét alatt száradt le.

2009. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi! (a te babádnak a popsijan mashol is van pattanas?)
2009. júl. 31. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
nem, csak az az egy volt, közel a végbélnyílásához.
2009. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!