Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák haja sötétedni vagy...

A babák haja sötétedni vagy világosodni szokott a születési hajuk mikor változik meg?

Figyelt kérdés
A babóm sötétszőke hajjal született és kezd vöröses érnyalatú lenni. Kiváncsi lennék, hogy ebből lehet még tiszta vörös hajú is???:-)
2008. máj. 15. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Könyörgöm. az attól is függ, hogy milyen hajú a család!!! 2 éves koráig változhat, de vanaki szőke aztán 10 évesen már barna.
2008. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Végülis lehet. De ez attól is függ, hogy nektek milyen a hajatok. Ha valamelyiktek világosbarna, a másikotok szőke, akkor akár vörös is lehet. De két szőke szülő gyereke általában szőke, mint ahogy a sötét hajú szülők gyereke is sötét hajú szokott lenni. Egy sötét egy világos esetén elég sokféle lehet. Aztán vannak olyan gyerekek, akik gyerekként szőkék, de felnőtt korra sötét hajúak lesznek. Nekem pl. unokatesóim mind ilyenek voltak, pl. unokabátyám kiskorában szőke gyűrűs hajú volt, most meg sötétbarna sima haja van.
2008. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én vörös vagyok a párom barna, de én már eleve vörös hajjal születtem és a babóm nem.
2008. máj. 15. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is vörös hajú vagyok párom sötétbarna.

A kisfiúnk most szőke hajú.Sötétbarna hajjal született.

Én nagyon szerettem volna,hogy vörös legyen.

Szerintem eltérő,hogy egy babának világosodni vagy sötétedni fog a haja színe.

Párom testvére is tejfel szőke volt 1 éves koráig utánna bebarnult.

2010. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!