Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem minden baba nevetgél...

Ugye nem minden baba nevetgél mindenkire?

Figyelt kérdés
Az én babám 4 hós,és rám vagy az apukájára egész nap bármit csinálunk nevet,kacag,de másokra nem igazán akar.Figyeli mindenkinek az arcát,szemébe néz,tanulmányoz...de sok idő kell,hogy elteljen mire nevet is rá.Ez típus kérdése,nem?
2009. júl. 30. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Igen, szerintem típus kérdése. Az én kisfiam 5 hós, de ő mindenkire mosolyog, aki csak rá vigyorog. De az ismerősöm kislánya például csakis a szüleire mosolyog. A nagypapájától meg is riad és sír, ha meglátja, pedig sokat találkoznak mégis valamiért. Van amelyik közvetlenebb van amelyik kicsit tartózkodóbb, majd alakul az idővel.
2009. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Hát szerintem sok mindentől függ:

1. A szülei mosolygós emberek!Mert láttam már fapofa anyukát,akinek a babája is olyan "buta" arcot vágott!


2. Típus kérdése!nem mindenki közvetlen és tud hamar-könnyen ismerkedni,ez már gyerekeknél is mutatkozik!


3. Szokott-e a baba emberek közelébe lenni!Sok szülő szinte burokban,másoktól elzárva "őrzi" a gyermekét!Nem viszi emberek közé,nehogy baja legyen!(Azért nem mindenki gyilkos!)

2009. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. júl. 31. 08:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!