Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiad neve Zétény?

A kisfiad neve Zétény?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, sok gyereket hivnak Zéténynek? Nagyon ritka név, bár mostanában sokan adják, mert hogy ritka. A z én kisfiam májusban született, és igy hívják. Ti hogyan becézitek?
2009. júl. 30. 16:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Teljesen igaza van a két utólsó válaszolónak:). Semmi csúfolnivaló nincs benne.
2009. júl. 30. 19:24
 12/16 anonim ***** válasza:

Az én kisifam azért nem Zétény, mert apa megvétózta. De azért régi magyar nevet kapott, Botond lett.


A lehurrogókon ne húzd fel magad, Őnekik a Bendegúzról is csak a Bakterház jut eszükbe, nem pedig a magyar Himnusz.

2009. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, a szeptemberben született kisfiunk neve is Zétény. Olyan magyar keresztnevet kerestünk, ami illik a teljesen magyar, és viszonylag gyakori vezetéknevéhez. Így különlegesebb, és arról nem is beszélve, hogy Dunát lehet mostanában rekeszteni a Danikkal, Dávidokkal, Mátékkal és mit tudom én kikkel. Ritkább nevet kerestünk, és ennél maradtunk. Én személy szerint nem becézem, nekem úgy tetszik, hogy Zétény, a család többi tagja meg általában Zétinek hívja. Ha rám jön, akkor Zé, Zé kapitány, Zéténykutyafül, Zéticsigusz... =o)
2009. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszik ez a név. Ha kisfiam születik szeretném ezt a nevet adni neki. Apának nem nagyon tetszik, de majd meggyőzöm.

Szerintem is minden nevet lehet csufolni. Ha valakinek átlagos keresztneve van, akkor csufolják a vezetékneve miatt.

2009. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Minden jót kivánok nektek:)
2009. aug. 1. 07:29
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is Zétény. (2008. okóberében született.)
2010. ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!