Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos babáitok mit...

5 és fél hónapos babáitok mit tud? Mennyit eszik, mit? Foga van már? Stb

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ma 6 hónapos. 2 foga van (nem volt 5 hós, mikor kijöttek), a mászás határán, már csak a kezeit kell odébb rakosgatnia. De ha így nem halad, akkor gördüléssel leküzdi ezeket a problémákat. De már ki is nyújtja a lábait, "A" betűben tótágast áll, az ideg kerülget, mikor esik fejre.

Délelőtt eszik vagy gyümölcsöt, vagy pont ma próbáltam neki a babajoghurtot (100ml körül), ebédre zöldséget (ha magában nem megy, mert ugye nem mindig megy, akkor őszibarackkal szinte minden lecsúszik (100-140ml), délután gyümölcsöt kap babarizzsel, babakeksszel, zabpehellyel(80-100ml). Mellette sokat szopizik, a tápszer nem kell neki, ugyanúgy a tejpép sem! A vizet próbálgatom neki, de csak vészhelyzetben iszik belőle, egyébként nagyon izgi a varázsitatót rágcsálni.

Ti?

2009. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy a szuper produkciója, hogy fütyül! Ha valami nagyon izgalmas, érdekes, vagy nagyon koncentrál, csücsöríti a kis száját, és nagyon gyorsan veszi a levegőt. Így néhányszor sikerült már neki fütyürésznie is! Igen édi!
2009. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Forgunk minden irányba,hasról hátra is megy,de lusti néha,és vissza kell fordítani.Kúszik,édesen emelgeti a fenekét,próbál felűlni.Még szopizunk,majd most kezdünk kóstolgatni.Fogunk most jövöget.Nagyokat kacag,minden érdekli.
2009. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi is forgunk hátról hasra és fordítva.Tegnap bújt ki a második foga.Kajcsizni nem igazán szeret de tejcsiből akár 270-250grammokat iszik.Nagyon szereti a növérkéjét aki2,5éves.
2009. júl. 30. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!