Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a 13 hós babám...

Normális, hogy a 13 hós babám mellett halálra unom magam?

Figyelt kérdés
Mivel veszélyeztetett terhes voltam egész az elejétől itthon kellett kedüdnöm. Van napirendünk játszunk is rengeteget de nagyon kezd unalmas lenni. Ti mit csináltok, mivel megy el a nap? A gyerekemet nagyon szeretem, ez nem róla szól!
2009. júl. 30. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívjatok vendégeket, menyjetek vendégségbe, játszótérre, úszni, akármilyen klubba. Nekem ez segített. A második babávan már nem értem rá unatkozni, mert a nagyot minden nap vittük oviba, délután meg hazahoztuk. De az elsővel majd meg őrültem eleinte. Ha már ilyen nagy, akkor akár kirándulhattok is valamerre. Legyél bevállalós és vágj neki!
2009. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak a társaság a megoldás. Nálam ilyen szóba se jöhetett, hozzánk szinte minden nap jönnek, vagy az én vagy a férjem barátai, rokonok, évente 2-3 alkalommal külföldi rokon nálunk lakik pár hétig....stb.

De ha belegondolok, hogy ezek nem lettek volna, nem jártunk volna mi is szinte minden hétvégén el, nem mentem volna el a férjemmel kettesben időnként gey pár napra, akkor megbolondultam volna az unalomtól.

Tehát társaság! Hivd meg a barátaidat, csináljatok hétvégén partyt, tudasd velük, hogy bártan felugorhatnak, esetleg csak egy sört meginni, járjanak a férjed barátai is hozzátok. Jó lesz egy kis változatosság.

2009. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én nem érek rá unatkozni a 13 hós lányom mellett, pedig jó baba és segítségem is van.

Ő elég korán kel -nekem legalábbis nagyon korán van- 6-7 között. Akkor szopizik, felöltözünk, én kicsit elpakolok, beágyazok, megmosakodok, felöltözök-addig ő játszik, majd elmegyünk boltba. Aztán leülünk reggelizni, majd átmegy a mamához , addig én főzök ebédet, mosogatok, mosok, takarítok-amire jut idő. Fél 11-kor megyünk sétálni-vagy ha nagyon meleg van jön át a szomszéd és fürdünk a medencébe. Délben ebéd, majd bilizés és alvás. HA mákom van alszik 2 órát, közben megcsinálom a mi ebédünket, mosogatok, vasalok, takarítok-ami még kell és elmaradt. Aztán felkel, játszunk, várjuk apát. Apa megjön, ebédelünk, játszunk tovább, majd este 7-körül elmegyünk megint sétálni, 8-kor fürdés és fél 9-kor alvás.

Én sokszor örülnék több időnek, annyi minden van, amit nemt tudok így sem elintézni, nem beszélve arról hogy kéne 2 szakdogát írnom és felkészülnöm egy febrári államviszgára-úgy, hogy most 9 hetes terhes vagyok.

Én ha tehetném mennék, barátkoznék, vendégeket fogadnék, strandolnék, olvasnék-de jó is lenne.-)

2009. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha tehetném én is ezt csinálnám, de nincs segítségem, hozzánk nem jön senki, mi nem tudunk menni senkihez...Barátok 50-100 km-re a környék meg öregekkel tömve. A játszótérnél egy fa sincs tűző napon nem mehetünk. Délután sétálunk, de megveszek egész délelőtt. Nekem nincs kinek lepasszolni velem van non-stop. Strandolni járunk, de nem tehetjük, hogy mindig menjünk, és sajnos a házimunka az én lányommal nem olyan egyszerű. Hogyha nem vele foglalkozok akkor botrány van.
2009. júl. 30. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress neten fórumokon környékbeli anyukákat, hátha...
2009. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!