Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hos babának milyen játékokat...

6 hos babának milyen játékokat célszerű venni? Ami fejleszti is?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Babamoon.hu weboldalon vannak jók. Én már vettem tőlünk játékot - igaz nem túl olcsó - de nagyon jó minőségű, és tényleg nagyon jó. Babóm nagyon szereti őket.
2009. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kid-max.com oldalon esetleg. Most nálunk is ez aktuális, én is valami értelmeset és nem méregdrágát keresek.
2009. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ha gondolod, elküldöm neked az Anya, taníts engem! c. könyvet.

Az én babámat legjobban a pillepalack fejleszti :) Elgurul, ő meg kúszik utána :) (most 8 hónapos)

2009. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, kérhetném én is a könyvet?

Bocsi a beleírásért. Egyébként valóban nem kell nagy dolgokra gondolni. Jó a pillipalack dolog, én is szoktam vele ilyet játszani.

2009. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
aza könyv érdekelne és nagyon megköszönném. tudom hogy egyszerű dolgok is jok, de valami olyan is kellene amihez ithhon is hozzászokik, ha megyünk nagyszülökhöz tudjuk neki vinni és nem nevetnek ki.:)köszi
2009. aug. 5. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Fischer Price sütifaló kincsesbödön(énekel ,tanít a formákra)vagy szintén Fischer Price tanuló szerszámpad(abc-ének, színek-formák és számolni tanít)Sütifaló:úgy 5000.-Ft szerszámpad:8.000 körül van.Nekem már a 2. gyerek nő fel rajta.
2009. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!