Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most adhatok neki vagy nem?

Most adhatok neki vagy nem?

Figyelt kérdés

9hós lesz1hét mulva a kislányom a védönő is és az anyósom is azt mondja ,hogy lehet neki adni lekvárt.(barackot szilvát)

én még nem adtam neki mert utánna olvastam és szinte mindenhol azt irják ,hogy még nem szabad nekik ilyenkorán.

Ki mit tud erről??


2009. júl. 30. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 éves a lányom, de még eszembe sem jutott lekvárt adni neki. Van friss gyümölcs, az vitamindúsabb és nem is cukrozott. A kenyeret meg amúgy sem eszi, lekvárral sem enné. Lekvárosbuktát, meg sütiket mondjuk már evett, de az 9 hós korban még korai. Szerintem nem kell azt elkapkodni, főleg most, hogy itt a sok friss gyümi!
2009. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod,én se adtam volna neki,csak anyosom erölteti,hogy lehet...a védönömtöl is rákérdeztem és ö is azt mondta,hogy lehet:S

Első anyuka vagyok ugyhogy inkább megkérdeztem itt,hogy tudjam neki mondani,hogy nem lehet még.

2009. júl. 30. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:
abban annyi cukor van mint a szemét. ne adj!!!
2009. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó kis házilekvárt ami nincs agyoncukrozva és nincs benne tartósító nyugodtan adhatsz. A lányod majd eldönti szereti e. ( az igazi szilvalekvárba nincs cukor...)
2009. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!