Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól eszik 4 óránként a...

Mikortól eszik 4 óránként a kisbaba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Van amelyik szinte születese ota.
2009. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én lányom 4 hós kortól 1-2 hétig 4 óránként evett, aztán megint 3 óránként, most 5,5hós, és még mindig hol így, hol úgy ezsik attól függ mennyit alszik, játszik...
2009. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6,5 hónapos koráig 3 óránként evett. Sírt akárhányszor kiakartam tolna az időt, de aztán saját maga váltott.
2009. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám beállt az 5-szöri evésre, igy ha akarom sem jön ki a 4 óránként. Reggel 6-kor eszik először, este fél 8-kor utoljára. Éjjel alszik. 4 hónapos a baba, és szeretném, ha az 5 étkezést megmaradna, akkor viszont sosem lesz belőle 4 órás időközönként.
2009. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
minden baba más. enyém majdnem 6 hós és még mindig 3 óránként kerül közel az éhhalálhoz:)
2009. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!