Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire suru allagura kesziti...

Mennyire suru allagura keszititek a gyumolcspuret es a fozeleket a babatoknak?

Figyelt kérdés
babam 7,5 honapos, enem nagyevo, mindig oda kell figyeljek, mit es hogyan adom neki, hogy egyen viszont sokkal szivesebben eszik ha az etel higabb allagura keszitem. tudom, hogyminden baba mas de pl. igy az uveges bebietelt(fozelekeket) el sem fogadja az allaguk miatt. oklendezik toluk pedig nem darabosak, a hazitol is vagy keveset eszik belole. ti hogy csinaljatok?
2009. júl. 30. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:
A gyümülcsöt, ahogy lereszelődik, jó pépes, leves. a főzeléket hígítom kicsi táppal, de az én 5 hós lányom inkább sűrűbben szereti (még a krumplit is). A tejpépet meg kb. fele annyi folyadékkal elkészítve hajlandó megenni.
2009. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!