Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki ért egyet ezzel? Részletek...

Ki ért egyet ezzel? Részletek lent.

Figyelt kérdés
4 és fél hós kislányomnak kezd jönni a fogacskája,és sokan javasolták a kulcsos dolgot.Bevallom őszintén én még nem hallottam róla.Arról van szó hogy egy kulcsot kifözök neki és odaadom zsinorra kötve hogy rágja.Nem veszélyes ez egy kicsit?Vélemények?
2009. júl. 30. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem jó, hiszen a kulcs egyrészt éles, másrészt leveri a fogáról a zománcot!

Én nem adnék kulcsot, az biztos.

2009. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem is tudom ilyet még nem hallottam..de szerintem ez kicsit sem jó dolog...nem értem a fém mért jobb mint egy hűtőrágóka..Szerintem inkább azt hanyagold próbáld ki a Dentiox gélt és a rágókát..de persze ez az én véleményem:)5 hós baba anyukája
2009. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Én is inkább lehűtött rágókát adnék neki, hiszen pont erre találták ki. Ezt a kulcsos dolgot mondjuk a 2. világháború alatt tudnám elképzelni, amikor mindenből hiány van.

Nem beszélve arról, hogy még balesetveszélyes is, ha a nyakába teszed zsinóron.

2009. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Isten ments, hogy ilyen hülyeséggel próbálkozzak! Csudajó rágókák vannak, homeós készítmények, amik enyhítik a fájdalmat.
2009. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt szuper rágóka nem is egy de csak a kulcs kellett neki. mindennap bedobtam a fertőtlenítőbe azt rágta. semmi baja.
2009. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát nálunk is csak a kulcs jött be, nem egy, hanem egy komplett kulcscsomó. Semmi baja!!
2009. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a dokinéni ajánlotta a kulcsot.

Akkor nagyon jó volt, amíg egy foga sem jött ki, csak készülődtek kifelé. Nem lakásajtó kulcsról van szó, hanem ilyen régi tipusú, nem élesebb fajtáról. Imádta.

2009. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kulcsot én sem adnék neki viszont egy babaujságban olvastam hogy régen ezüst csörgöjük volt a "gazdag"babáknak és hogy az milyen jót tesz. Ezért a nagymamámtol beszereztem egy ezüst kanalat de nem használjuk mert lenyomja a torkára.
2009. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!