Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik gyerekülés a legjobb...

Melyik gyerekülés a legjobb ezek közül? (Concord, MaxiCosi, Bébé confort) linkek lentebb

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Még mindig vásárlás előtt vagyunk, ezt a 3-at néztük ki, sajnos az isofixesnek horribilis ára van.


2009. júl. 30. 07:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Concord.Egyértelmű.
2009. júl. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk bebe confort van,de utóbb olvastam,hogy az nem biztonságos,mert vannak mozgó alkatrészei:(!

2009. júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tegnap vettük ezt:

[link]

Ennek a legjobb a töréstesztje!

2009. júl. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most néztem az expressz.hu-n az üléseket, és nem értem, hgoy hogy lesz egy 60-70 ezres ülésbő (Römer, MaxiCosi) 15-20 ezres újszerű ülés. Mi a baj ezekkel? Túl olcsók :P
2009. júl. 30. 09:53
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy lesz egy drága autósülésből olcsó használt, hogy a vevő nem tudhatja, hogy milyen volt az előélete a használt ülésnek, illetve aki megengedheti maagánaka drága ülést, az nem fog használtan venni, így a használtat csak olcsón tudja eladni, mert csak az veszi meg akinek kevesebb pénze van rá. Legalábbis én így godolom...
2009. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen, én sem merek használt ülést venni, mert azt mindegyikhez odaírják, hogy balesetmentes, de ezt nem tudom ellenőrizni, valamint, az se, hogy hiányzik-e belőle alkatrész, stb.


Hát nem tudom, nekünk sincs túl sok pénzünk, babakocsit, hordozót, szép állapotú használtat vettünk, de ezen nem merek spórolni.


Köszi az eddigi válaszokat!


Aki tud, írjon még, érdekelne, hogy hogy vagytok megelégedve, ezekkel az ülésekkel, illetve, milyen hátrányai vannak (ha vannak).

2009. júl. 30. 10:14
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ez nincs a felsoroltjaid között, de azért erre is felhívnám a figyelmedet. nekünk Besafe van és nagoyn meg vagyunk elégedve, a töréstesztje is jó. a boltban azt mondták, hogy volt aki visszament és megvette a nagyobbat is, mert karambolozott vele, a kocsi ülése szétment, de az autósülés és a gyerek egyben maradt. Mi még élesben szerencsére nem teszteltük, de a lányom szeret benne utazni, kényelmesnek tűnik neki és jól is néz ki.:-) az ára valahol ott van mint a többié amit felsoroltál.


[link]

2009. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet, ezt a márkát még nem ismertem, de tényleg kényelmesnek, és masszívnak tűnik.
2009. júl. 30. 10:49
 9/16 anonim ***** válasza:

A Bebe Confort-ot felejtsétek el, mert oldalirányú ütközés esetén nagyon kicsi a terhelhetősége, azaz nem nagyon véd. Mindez azért, mert állítható az ülésszélessége, ami kényelem szempontjából praktikus, de a védelem hatékonyságát nagyban csökkenti.

Mi a korábban említett BeSafe és a Maxi Cosi között vacillálunk. A Concordot nem ismerem.

2009. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! NEkünk is BeSafe ülésünk van. A boltban azt az infot kaptuk, hogy az egyik legjobb gyerekülés. Amíg a többit 50km/órával tesztelik addig ezeket 60km/órával. Ez is azt mutatja, hogy nagyon törekednek a biztonságra. Nagyon jó színekben van, én ajánlom. (bár szerencsére mi sem próbáltuk még élesben)
2009. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!