Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használhatom a Nasivin 0, 01%...

Használhatom a Nasivin 0, 01% orrcsepet a 4 hónapos kislányomnál? Orrszivoval nem jön ki a nozijábol semmi, de tele van!

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább ajánom neked az FLP termékét, a First sprét, csodáasn kiveszi, kitisztítja az orrot. Ha édekel, írj privit, segítek szerezni.

VAgy vegyél tengerisóoldatos orrsprét, azt babák is hasznáhatják.

2008. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Használj inkább tengervizes orrsprayt, abban semmi "gyógyszer" nincsen, csak fellazítja neki a váladékot.

Sterimare, fluimare stb.

2008. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Nasivin nem segíti, hogy kijöjjön, hanem "eltömíti" a nyálkahártyát egy időre, hogy ne képződjön annyi váladék. Előbb mindenképp ki kell szívni, ami benne van, Sterimar vagy más tengervizes orrspray-k jók erre, ha így sem, akkor érdemes elvinni, hogy átmossák a nóziját.
2008. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy milyen orrszívót használsz. Nekem volt egy kis kézi pumpás, de semmire sem mentem vele. Aztán vettem egy porszívóval használhatót. Ez, ha előtte sterimárt is használtam tökéletesen bevált, a babám meg nagyon jól tűri, mert nagyon hamar megvagyunk az orrtisztítással. Garantáltan kijött a váladék a noziból.
2008. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!