Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes a kislányom. Hétvégén...

3hetes a kislányom. Hétvégén már 30fok lesz, elvileg. Miben vigyem ki?

Figyelt kérdés
Mert fogalmam sincs mennyi ruha lenne a megfelelő!
2008. máj. 15. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt mondják, mindig egy réteggel több, mint a felnőttön. Én most szülök 3 héten belül, és a védőnő azt javasolta, hogy az első 6 hétben még hosszu badyt adjak rá. A kórházból tuti abban hozom még haza, meg egy vékony takaróban, de utána majd meglátom. Amíg ilyen idő van, mint most, szerintem elfér rajta egy hosszu bady meg egy vékony pléd, de ha izzad, azt úgyis látod rajta, meg nyűgös is, ha melege van. Ha kánikula lesz, ami volt tavaly is, elég rá egy napozó, vagy egy kising meg a pelus, és max egy pelenkával letakarni, de úgyis lerugja majd:-)

ne félj, látod rajta, azt is, ha fázik ,meg azt is,ha melege van:)Ha nyügi, vegyél le róla egy réteget:-)

2008. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem elég egy vékony hosszú ujjú rugi,alatta rövid bady, egy vászon kissapi és egy nagyon vékony takaró vagy textil pelus.
2008. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy hosszú ujjú body egy vékony nacival elég. Árnyékban is fog a nap, ezért jobb a hosszú, mint a rövid. De ha nagyon izzad, kipirul, akkor rövidet is adhatsz rá nyugodtan.
2008. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi pár nap múlva egy hónaposak leszünk és a héten már többször voltunk kinnt több órára is. Én rövid ujjú bodyt adtam rá hosszú újjú rugival, és a derekát takartam csaK be egy pelussal. Persze mindezt árnyékban. Sapit már nem adok rá, de ha ti még nem vagytok hozzászokva a kinti levegőhöz egy vékonyat adhatsz rá.

Legyen nálad egy takaró ha esetleg beborul és kicsit hüvösebb lesz kellhet és ne menjetek a napra.

Üdv

2008. máj. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!