Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kell egy 4 hós...

Mennyire kell egy 4 hós babának gagyognia?

Figyelt kérdés
Az én fiam ha beszélek hozzá aranyosan válaszolgat,szokott a játékainak is beszélni,meg kiabálni,sikítozni.De van,hogy csak csendben játszik,gondolom koncentrál.Ez így jó?Nem kell,hogy egész nap magyarázzon,ugye?
2009. júl. 29. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam nem nagyon beszél egész nap csak néha-néha. Remélem nincs vele gond, de egyáltalán nem válaszolgat még, igaz még csak 2,5 hós. Szerintem minden rendben a kisfiaddal, ha már sikitozik is, az nagyon jó!
2009. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


10 hetes a babőm, jókat mosolyog és kezd gurgulázni, de csak javasolni tudom, hogy ne ess pánikba , mert nem "válaszolgat" még 2 és fél hósan :)

A kérdezőnek (bocs a sorrendért!) . Szerintem ő egy ilyen természetű baba. Az a lényeg, hogy válaszolgat neked! :)

2009. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
4hónapos az én bébim is.Nem "beszél"egyfolytában.Van,hogy csak reggel adja elő a produkcioját és majd csak este hallom a kis hangját legközelebb.
2009. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát 2 és fél hósan még tényleg nem kell állandóan 'szövegelnie', de 4 hósan sem! Még most ismerkedik a hangjával. Nemsokára ott tartotok majd, hogy be se áll a szája. Amíg válaszolgat neked és kiosztja a játékait is, addig tényleg nincs miért aggódj! A kisfiam most 3 hós és még csak akkor magyaráz főleg, ha mi bohóckodunk, vagy ritkán a falra festett mesefigurákkal tárgyal. De ritkábban hallom, ha magában játszik. Amikor már unja magát, akkor 'szól'. :)
2009. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 30. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!