Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetési naptárra/tervre...

Etetési naptárra/tervre lennék kíváncsi szoptatós babáknak?

Figyelt kérdés

Olyanra érdekelne hogy 6 hónapos kortól kezdve mikor mi adható. esetleg néhány napi mintaétrend is jól jönne.

nem egyszerre minden, felsorolásban, hanem konkrét tervezet hogy mikor mit lehet bevezetni.


2008. máj. 15. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
2008. máj. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


És a konkrét, hogy mikor mit lehet:

[link]

2008. máj. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első link nagyon jó, nem értem miért kell lehúzni?!
2008. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok, szerintem is jó az első link, csak sajnos sokan a hosszan tartó szoptatásra és az óvatos hozzátáplálásra azt mondják, hogy csak divat és eleve ellenségesen állnak hozzá. Hamar le lesz pontozva az én válaszom is szerintem, mert az is hasonló szellemű írásra mutat. De nem érdekel.

A kérdezőnek:

Ha nem csinálsz nagy ügyet a babának való főzésből (persze azért betartva, hogy mit lehet és mit nem), akkor hamar belejössz. Nem nehéz "összedobni" egy krumplit répával, főleg, hogy fűszerezni se nagyon kell. Az én fiam főleg gyümölccsel szerette a krumplit (elsősorban almával), de ha nem kell, az sem nagy baj, végülis főleg cicizett még. Szóval szerintem nem kell nagy "terv", hogy mit adj neki, csak az első ételekből ami épp otthon van. És jó, ha kicsit tudsz elvonatkoztatni a saját ízlésedtől és mersz összekeverni olyan ételeket is, ami szerinted nem illik össze. (Mint például épp az előbb említett alma-krumpli: a fiam imádta, de szerintem borzasztó.)

2008. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is elegem van abból, h mindenhol azt szajkózzák, h csak anyatejet kaphat 6 hós koráig, meg csak természetes úton született babák lesznek "normálisak" brrrrr! Én sajnos császárral kellett, h megszüljem a babámat, 3 hónapig csak szoptattam, és egyik pillanatról a másikra úgy döntött, h. neki nem kell az anyatej! Most tápszerezem. Vagy hagyjam éhen halni, mert nem hajlandó szopni???!!! (egy ideig fejtem, de már sajna nincs tejem.)

Tudom ez nem erre a témára válasz, de már nagyon bosszantott a dolog. Bocsi.

2008. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az oldalakat, csak kíváncsi voltam a javaslatokra. Rizspépet senki nem ads kezdésnek?
2008. máj. 15. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismét második válaszoló vagyok.

Elvileg adhatsz riszpépet, hiszen gluténmentes, nem hiszem, hogy gond lenne belőle.

2008. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!