Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha a légzésfigyelő...

Mit tegyek, ha a légzésfigyelő beriasztana?

Figyelt kérdés
Ne riasszon be soha és jó, hogy van ez a szerkezet, de mi a teendő, ha úgy tűnik, légzés nincs... hallottam a hidegvizet, sokkot kap a baba tőle és a légzés beindul.. mit lehet még tenni?
2008. máj. 15. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk az első hetekben néha beriasztott. Olyankor piszkosul megijedtünk, lezsibbadtam egész testemben. De mindig közel voltam és násodik csipogásra, már megráztam a babát, egyből vett levegőt. Egy pillanatra nem mertem egyedül hagyni, vki mindig volt a közelében. Egyébként, volt hogy ő is felriadt a csipogásra.

Én úgy tudom, orrán-száján egyszerre kell befújni a levegőt, de remélem ilyen gond nem lesz nálatok se és nálunk se.

Minden jót.

2008. máj. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell rögvest hideg vizet zúdítani rá, legtöbbször elég, ha felkapod :)

Nálunk a védőnő adott egy DVD-t, Léghajó program volt a neve, arról meg lehetett tanulni az elsősegélyt.

2008. máj. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia léghajora ha rákeresel ezzel foglalkozik a cég..tanfolyamokkal.Én azt hallottam ha afelkapás nem elég meg a paskolás akkor irány a hideg zuhi alá.Nem tudom én mit tennék,de biztos mindent ami eszembe jut.De sose legyen ilyen.
2008. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Mindenképpen nézd meg ezen az oldalon a letöltéseknél a videófelvételeket. Van egy olyan videófelvétel, ahol egy szakképzett ápoló mutatja, hogy hogyan kell lélegeztetni és szívmasszázst alkalmazni. Merthogy nem mindig elég a felrázás, meg a hidegvíz. Egyébként a többi letöltést is érdemes megnézni, mert orvosok elég sokmindent mondanak a bölcsőhalálról. Vannak tanfolyamok is, ahol próbababán lehet gyakorolni, így jobban belédrögzül, hogy mit hogyan kell csinálni.

2008. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!