Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy ne kelljen...

Mit csináljak hogy ne kelljen fel 2 óránként?

Figyelt kérdés

5 hónapos manó.

Van mikor 1 ó ként kell úgy hogy ordítva sír. Mindig cicre teszem. Állítólag jön a foga. Mit tehetek hogy ne kelljen fel ilyen sűrűn mert neki sem jó.


2009. júl. 29. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ezt a Dentinox gélt használjuk. Étkezés után kenem be az ínyét.
2009. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

miért kell mindig "cicire tenni" ?

te magad is tudod, hogy nem éhes. ezzel újabb rossz szokást alakítasz ki nála. ha óránként szoptatod éjszaka, az csak egy nagy káosz lesz, és teljesen feleslege is.

próbálkozz homeopátiás szerekkel, vagy nurofennel, ha tényleg jön a foga.

2009. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kipróbáltam a dentinoxot és semmi, ugyan úgy fel kell.

Azért teszem cicire mert szopizik. Biztos szomjas is. Lehet hamar kiszárad?

2009. júl. 29. 16:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Teát szoktál neki adni? Ebben a nagy melegben nem csoda ha mindig szomjas...
2009. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A dentinox rövid hatású, akkor használd amikor visszaaltatod. Itasd meg, majd dentinox. Ha nem éhes így kimaradhat a felesleges cici.
2009. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

sütötök lét szoktam szentkirály vízzel adni pár kanálal napközben, nem nagyon fogad el semmit tejcsin kívül.


szoizás után egyből vissza alszik.

2009. júl. 29. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát te tudod, de igaza van az előttem szólónak. Ez csak egy rossz szokás lesz, amit te magad alakítasz ki - még 1 évesen is ez lesz, ha hagyod. Dentinox, van homeopátiás tabletta és kúp is fogzásra, ha nagyon gáz, pár napig este nurofen-kicsi iszi és alvás. Ha nem alszik vissza, szerintem az hiszti -és nem vagyok kőszívű, csak sajáét tapasztalat - még 1 évesen is ringattam a kezemben a gyerekemet éjszakánként, úgy elrontottam. Szóval, meg kell találni az arany középutat.
2009. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám is 5 hós és ő is felkelt mostanság elég sűrűn. Mióta hozzátápláljuk pedig sokkal-sokkal jobban aludt, mivel napközben jobban lakik. Aztán egy átalvatlan éjszaka után benyúltam a kis szájába megnézni, hogy nem e a fog az oka és koppant a körmöm a fogán, kibújt. Pedig mindenkinek mondtam, hogy fog nem lehet, mert nem érzem, hogy kemény lenne az ínye és nem is látszik semmi, hát mégis... Most jön a párja és nagyon nyugtalan. Én adok neki Osanit-ot és napközben kenegetem neki ilyen hűsítő gyógynövényes zselével (Osa). Alvás előtt pedig kap egy adag Nurofen-t. Azóta nyugodtabb éjszaka :)

2009. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!