Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdtem ma tejpépet adni a...

Elkezdtem ma tejpépet adni a babónak. Mennyit adhatok neki? Lehet egy nap többször is, ha egyszerre nem nagyon eszik sokat?

Figyelt kérdés
Nem tetszik neki, csak egy két falat, ami kb 1 kiskanálnyi. Utána tolja ki és cicizni akar. Adjam inkább szopi után? De akkor meg tele lesz a pocija. Vagy adhatok többször egy nap?
2008. máj. 14. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szopizni akar,akkor had szopjon.Ne erőltess neki mást!Ha mindenáron szeretnéd,akkor várj vele legalább egy hetet és akkor próbáld.

De miért akarsz neki tejpépet adni,ha van tejed?

2008. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert egész nap szopcsizik. A cicimen alszik csak, meg éjszaka 6-7 órát. Állandóan enne. És azt azért mégsem lehet hogy egész nap a cicimen lógjon!Az nem normális, meg nem is birom már.Átfolyik rajta a tejem, nem táplál. Eddig 8-10 órákat aludt és délelőtt délután is valamennyit. De mostanában alig alszik. És éhes mindig.
2008. máj. 14. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a baba? Lehet, hogy megint elért egy gyorsabb növekedési fázishoz, és azért éhes folyton.
2008. máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4 hónapos lesz 3 nap múlva, de már 1,5-2 hete ezt csinálja. És mivel nem jut túl rajta ezért gondoltam, hogy próbálkozok. Még várni akartam, de nem tudok, nem szeretném, hogy éhezzen. És az, hogy cicizik egész nap, nem lehet bírni. Alig alszik, küszködik az álmosság ellen. Semmit sem tudok sajna tőle csinálni. Imádom, de fáradt vagyok. Ma is már 5-kor kelt és fél 11-kor sikerült elaltatnom este. Máskor aludt 7-ig. Persze utána egész nap fent van. Kevés az alvás, eddig sokat aludt. És nyűgös is emiatt, meg a foga miatt is.
2008. máj. 15. 06:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt a fogzás lesz szerintem az igazi baj.Ez egy nehéz időszak.Ha túljuttok rajta,akkor már helyreáll monden.Gondolom fáj neki,és ezért is igényli a közelséged.

Csak azt tudom mondani,hogy én mit tennék:

Fognám és erre a néhány hétre alárendelném magam a baba igényeinek,amíg túl nem lesz ezen a nehéz,fogasodós időszakon.


az első válaszadó

2008. máj. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is a fogzás okozott ilyen tüneteket, és sajnos eltartott 3-4 hétig is...

Ha mindenképp mást is adnál neki, ne tejpépet, tele van cukorral(olvasd el, mekkora százalékban!), és tehéntejből készült, amivel minimum 1 éves korig célszerű várni!

Nekünk a gyerekorvos írt fel Sinlac-ot receptre, ez tejmentes, tápláló, lehet hígra is készíteni, meg kanalazhatóra is.

2008. máj. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!Akkor még várok.
2008. máj. 15. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!