Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azoknál a 7-8 hós babáknál,...

Azoknál a 7-8 hós babáknál, akiknél jól halad a hozzátáplálás, hány étkezést váltottatok már ki és mivel?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi ebédre eszünk bébiételt vagy valami főtt hamit.Próbáltam már délután is adni, de akkor nem fogadja jól.A többi tápszer,este pedig jó éjt tápszer.Inni teát és házi gyümilevet is kap.
2009. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Reggel szopi 2x,majd gyümölcs közben tea,ebédre főzelékek,du. szopi újra ha szükséges akkor tápszer,este tejpép,vagy ha maradt ebédről akkor azt,vagy tápszer.Erre gondoltál?Igazából az ebédet váltottam ki.Aztán majd szép fokozatosan a többit,mert nem sok tejem van már.
2009. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk a reggeli tápszer, tízórai főzelék vagy gyümölcs, ebéd tápszer, uzsonna tejpép, vagy sinlac, simán vagy gyümölccsel, vacsora BEBA jó éjt tápszer. 7-én lesz 8 hónapos.
2009. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, erre gondoltam!
2009. júl. 29. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam 8 hós múlt, és így alakul a napja:

reggel tápszer

tízórai gyümölcs+babakeksz

ebéd főzelék

uzsonna tejpép

vacsi tápszer

2009. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!