Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom hasán egy 0,5-1...

Kislányom hasán egy 0,5-1 cm-es piros folt van, enyhén érdes a felülete. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Két napja van ott, azóta több nem jött ki. A védőnőt egyelőre nem tudom elérni, ezért kérdem itt. Ráadásul a férjem bekente neki gyógynövényes géllel (Schweden Bitter), amit nem is tudom, hogy lehet-e babáknál (8 hós) alkalmazni, így amiatt is frászban vagyok.
2009. júl. 29. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ekcémás folt. Valami újat evett? Joghurt, sajt? Új tejpép? Paradicsomos kaja? Valami citrusféle a gyümölcsök közt? Új öblítő vagy mosószer? Nagyjából ezektől jön ki.
2009. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es tápiról 2-esre tértünk át, nagyjából akkor jött ki a folt. Lehet ez is ok? Más újat ugyanis nem evett, öblítőt sem cseréltünk.
2009. júl. 29. 10:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyanítom igen az ekcémát. Mivel kezeljem?
2009. júl. 29. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Én irtam az előbb...oké, semmi gond, ezek a foltok halványodnak, el is tűnnek egy jó krémtől: Linola hidrofil krém, gyógyszertári, kb 1500 ft. Fürcsi után jól kend be.
2009. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2009. júl. 29. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!