Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek a kiságy köré?

Mit tegyek a kiságy köré?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kislányom, elkezdett mászkálni, ezért lejjebb tettük a kiságy lapját. Most viszont keze-lába állandóan kilóg a rácsok között, egy mozdulattal lekaratézza a rácsvédőt. Volt, hogy arra ébredt fel éjjel, hogy hason fekve a két lába lógott ki a kiságyból, ő pedig próbálta magát visszahúzni a fekhelyre. Ti hogy védekeztetek ez ellen?
2009. júl. 29. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, pár nap alatt megtanulja, hogy hogyan tudja visszahuzni a lábát. A baba gyorsam tanul, hagyd, hogy legyen rá lehetösége. Ha nagyon bajban van, majd jelentkezik - akkor igazitsd meg és kész.
2009. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem csináltam semmi különöset, mikor beragadt és kiabált, kihúztam a lábát és annyi.
2009. júl. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oké, köszi! Olyan vicces szegényem, ahogy ott erőlködik, próbál szabadulni, csak nem szeretném, ha eddig szépen aludt éjszaka, most meg majd ezzel kell foglalatoskodnunk, hogy szabadulóművészt szabadítok ki! Remélem rendeződik néhány napon belül!

Köszönöm a válaszokat!

2009. júl. 29. 08:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt, néha most is, éjszaka kómásan felkelek, kiszabadítom:D, és alszunk tovább:)

Egy éves lesz a jövő hónapban:D

2009. júl. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!