Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a leggyakrabban tapasztalt...

Mi a leggyakrabban tapasztalt gyógyszer ami nagyon jó ha a baba hasfájós?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam most másfél éves, és mindentől fájt a hasa, nagyon érzékeny volt a gyomrocskája. Végigpróbáltam már mindent, ha fájt, semmi nem használt. Se csecsemőkorában, sem most.

Két hete alussza csak át az éjjelt hasfájás nélkül, most vettem neki egy új teát, a naturland terméke és babapocaknak hívják. Ez az egyetlen ami bevált. Illetve végső elkeseredésemben, (1 1/2 év kialvatlanság) csináltam egy normafloros 10 napos kúrát neki. A kettő együtt nekünk bevált, de a te babád gondolom még kicsi, próbáld ki a teát, hátha nektek is beválik.


32 hetes kismama

2008. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az első válaszolótól kérdezem,hogy ezt a teát mennyi idős babának lehet adni?Ujszülöttnek is? 1 hónap múlva szülök,3-ik baba,és az első kettő nagyon hasfájósok voltak,de szerencsére csak 2-3 hónapig.Sajnálom,hogy a tiéd ennyire sokáig az,még nem is hallottam ilyet.Szegény kicsike,ez nagyon rossz lehet:(((

A kérdezőnek:mi kipróbáltuk az inflacolt,espumisant,sab-simplexet,És normaflort is adtam már 4 hetesen,azt hiszem attól lett jobb neki.

Ha csak szélgörcsei vannak,arra jók ezek a cseppek is.

Az erős hasfájás okát pedig még az orvosok sem nagyon tudják,amire ezek a szerek nem hatásosak.Nekünk is csak annyit tudtak mondani,hogy még éretlen a bélrendszer,majd elmúlik idővel.Csak sajna ez a tanács ebben az időszakban sovány vigasz.

Azért próbáld ki ezeket,hátha jó nektek valamelyik.


Sok szerencsét,üdv

2008. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az első válaszolónak még én sem hallottam ilyet de remélem nem fogom tapasztalni :(
2008. máj. 14. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:
újszülött kórtól lehet adni az édeskömény teát. a filteres babateákat csak 3 hónapos kortól. nekünk nagyon bevált az édeskömény, azóta egy nyikk sincs mióta ezt issza pocifájás miatt. (2 hetes kora óta)
2008. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én MECSEK BABY TEÁT ADTAM EZT 0 ÉVES KORÁTÓL IS LEHET ADNI!éDESKÖMÉNY ÉS KAMILLA.BÁR ÉN ELÖTTE ESPUMISANT HASZNÁLTAM AZ IS JÓ VOLT.
2008. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Az első válaszoló vagyok, négy hónapos kortól lehet, az összetevői: ánizs, kömény, kamilla, koriander és citromfű.

Sajna mindenre érzékenyek voltunk (borsó, spenót, sütőtök, stb, szinte csak a krumplitól nem fájt a hasa)

Ezt még a régi dokinknak is sikerült elrontani antibiotikummal még jobban, amihez nem mondta hogy adhatom a normaflort... annyi idősen is.

Azóta persze dokit váltottunk (nem csak ez volt a rovásán)

Én is most várom a következőt, tuti ő is ilyen nyűgös lesz, nála a homeopátiát fogom megpróbálni, mert az eddig fogfájásra, nekem terhesség alatt fejfájásra bevált.

Vannak golyók hasfájós babáknak is, vízben kell feloldani, és megitatni vele, ez viszont csecsemőknek is lehet.

2008. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


homeopátiás szerek



Az első válaszoló újra :)

2008. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!