Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tisztítani kell a baba szájüre...

Tisztítani kell a baba szájüregét, ha még nincs foga?

Figyelt kérdés
Azt olvastam ma, hogy gézzel át kell törölni belülről, de én ezt nem tudtam és soha nem is csináltam. Most 4,5 hónapos. Törölgessem? Vagy csak akkor ha van már foga?
2008. máj. 14. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a szájápolást már a fogak kibújása elött el kell kezdeni.Tiszta gézzel bár naponta egyszer törölgesd át , ha pedig már kijön a fogacskája lehet kezdeni a fogmosást-nagyon praktikus az újjra húzható kis fogkefe.
2008. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 hónaposan van már 2 fogunk és gézzel megtörölgetem neki, viszont míg nem volt nem csináltam a szájával semmit!!Fogkrémet csak 1 éves kortól ajánlották, szerintem nem kell a száját tisztogatni.
2008. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szájtisztítás elképzelhető, de fogkefét csak 2-2,5 éves korban szabad elkezdeni, mikor már zárt fogsora van. Először fogkrém nélkül.Mikormár nem nyeli le a vízet, akkor lehet fogkrémet használni.
2008. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!