Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18. kerületi anyukák! 5hetes...

18. kerületi anyukák! 5hetes babámat hova kell vinnem koponyaUH-ra? Heim Pálba vagy a Dél-Pestibe?

Figyelt kérdés

A gyermekorvosunk kőbányai, ezért nem tudta pontosan megmondani.

Köszönöm a segítséget!


2009. júl. 28. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Dél-Pestiben szültem, szintén 18. kerületi vagyok. A zárójelentésen rajta volt, hogy náluk is megcsinálják, telefonszám előjegyzésre: 289-6331, beutaló szükséges, a várakozási idő kb. 2 hét volt - tavaly.

2009. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor bepróbálkozom ott, mert a HeimPálba hónapokat kell várni állítólag.
2009. júl. 28. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk mondjuk kézenfekvőbb volt a dél-pesti, de arra ne adj, hogy mit mondanak, nekünk is 4-5 hetet mondtak, én lepődtem meg a legjobban, amikor két héttel későbbi időpontot kaptunk. És akkor sem voltak ezren, össz-vissz kettő kisbaba volt.
2009. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De jó lenne, ha nem kéne sokat várni. A héten megyünk csípőszűrésre is, és ott nincs időpontkérés... előre félek, mi lesz.
2009. júl. 28. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
A csípőszűréshez csak annyit tudok hozzátenni, hogy mi pont a sok baba miatt (na meg, hogy az sztk-ban dolgozott anyu) inkább a 18. kerületi sztk-ba mentünk, ott van időpontkérés, de minden ment, mint a karikacsapás, pedig ezren voltak. Valahogy olyan jól sikerült beütemezni az időpontokat, hogy egy percet sem csúsztak.
2009. júl. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hű akkor fel is hívom az sztk-t. köszi!!
2009. júl. 29. 09:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen. Mi Adonyi dr-nőnél voltunk, de ő már csak heti kétszer rendel, így kb. 4 hetet kellett várni, de a többiekről sem hallottam rosszat.
2009. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!