Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babakekszet milyen ételbe...

A babakekszet milyen ételbe tehetem bele? Mibe szoktátok rakni? Hogyan?

Figyelt kérdés
Még nincs fogunk, 7 hónapos a babám.
2009. júl. 28. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkodtam, csak drágának tartottam.

Gyümölcspépbe tenném, először csak almába.

Van, aki az almát háztartási keksszel, piskótával adja. Ettől a babakeksz sokkal megbízhatóbb.

Én a tejpépet adtam reszelt, pépesített almával. A dobozon a tájékoztatón is rajta volt. A babám nagyon szerette, amikor nem tudom másra rávenni, ezt mindig megeszi.

2009. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6hónapos kora óta kapja a fiam.eleinte a gyümölcshöz,tejpéphez reszeltem neki,majd adtam csak úgy a kezébe.És fogatlanul is elmajszolja.A milupa;manner termékeket ajánlom.ezek szétolvadnak,nem törnek,mint a hipp.majdnem félre nyelte a fiam,akkora darab tört le belőle.
2009. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Már megvettem a Hippet de akkor nem adok neki majszolni ha törik.
2009. júl. 28. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Hippet szoktam venni, pont emiatt, mert keményebb. sima reszelőn szoktam lereszelni, és bele a tejpépbe, gyümölcsbe. Néha babajoghurtba is teszek.

Ha mannert veszek, azt csak úgy a kezébe adom, rágcsálni, de ezt annyira nem szereti. Így van amikor ezt beledarabolom a gyümölcsbe.

2009. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. júl. 28. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!