Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki azt írja:Nekem...

Mindenki azt írja:Nekem nagyon bevált ez a légzésfigyelő! Ez azt jelenti, hogy szükség volt rá, és okkal riasztott?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha én írnám úgy érteném, hogy kihagyás nélkül, megbízhatóan jelzi a baba légzését /villog/, nincs téves risztása és megnyugtat az éjszakai alvásnál.

Nem feltétlen kell, hogy okkal riasszon.

2009. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekünk eddig nem riasztott okkal-szerencsére,de engem megnyugtat!
2009. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább azt, hogy nagyon megnyugtató, ha tudod, hogy minden rendben van a babáddal, és nem kell ott állni vízszintesben és lesni, hogy lélegzik-e.

Nekem nagy megnyugvás volt, sokszor ha éjjel felébredtem, rá is kellett néznem, hogy valóban villog-e, csak akkor tudtam visszaaludni. Mikor külön szobába került, hiába tudtam, hogy be van kapcsolva, és riasztana, ha gond lenne, volt hogy akkor is át kellett mennem megnézni, hogy villog, és csak úgy tudtam tovább aludni.

Nálunk sokszor riasztott, igaz egy régi, már 11 éves szerkezetünk van, és ha már egy vastagabb ruha volt a gyereken, már riasztott, mert nem kapott megfelelő jelet. De gond sosem volt. Az volt a legtöbb, hogy kikapcsoltam, visszakapcsoltam és villogott szépen tovább. Ennél nagyobb gond soha nem volt, de ha belegondolok, hogy ilyen esetekben a riasztás nem kelti fel a kicsit, és bealszik, akkor most nem lenne egy 13 hónapos gyönyörű lányom.

Szóval én mindneképp ajánlom, ha nem is megvenni, kölcsönözni mindenképp az első 6 hónapra.

2009. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én még nem vettem,de magamat ismerve...én is nagyon aggódós vagyok.Venni fogok.

39 hetes kismama vagyok

2009. júl. 28. 13:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem nagyon megnyugtat!

8 hónapos a kisbabám, én éjjel csak felnézek, látom, hogy villog a kis zöld fény, ahogy veszi a levegőt, és nyugton vissza tudok aludni. Ha nem lenne, felkelnék, megfogdosnám, hogy minden rendben van-e.

Nézzél egyet használtan valahol, úgy nem olyan drága!

2009. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Nekem okkal riasztott, 3 hetes volt a babám, és éjszaka sípolt. Kikaptam a kiságyból, és hörgött egyet, olyan volt, mint mikor az ember a víz alól feljőve nagy levegőt vesz. Valószínű túl mélyen aludt, és elfelejtett levegőt venni. Mivel felébresztettem azzal, h kikaptam, nem lett semmi baja.

Soha többet nem sípolt. Még megvan, jövő hónapban lesz egy éves a fiam, és használjuk, mondjuk már a bébiőr funkció miatt:)

2009. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Én nekem sajnos többször riasztott, olyan mélyen aludt,hogy nem vett levegőt de a csippanásra felébredt. Ez 3 hónapos korában volt, most 7 hónapos és azóta nem riasztott.
2009. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak azt sem értem,hogy sokan aztán meghirdetik eladásra,és ott is olyanokat olvasok,hogy egy hónapig használt,vagy vadonat új.Ha egyszer valaki megveszi,akkor mért adja el?
2009. júl. 28. 13:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos, én vagyok az, aki 2 hóanpig használta. Azért, mert a baba átkerült a nagyágyba, mellém :-) 8 hós, most szokik lassan vissza, de már nem fog kelleni.
2009. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen,azt hallottam,ha a baba mellettünk fekszik szabályosabban lélegzik,de nálunk ez szóba sem jöhet,mert a párom dohányzik,így nem szeretném ha mellettünk aludna.Sajna.
2009. júl. 28. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!