Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire csináljátok hígra a...

Mennyire csináljátok hígra a babának a főzeléket?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom, hogy 200-260 -at eszik ebédre a baba. Én örülök neki, ha a 10 hónapos kisfiam 150-180 grammot megeszik a főzelékből. Lehet ez azért, mert én elég sűrűre csinálom, és így laktatóbb?
2009. júl. 28. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért is, meg mert minden babának mások az igényei. Az én fiam soha nem eszik meg 150 grammnál többet. Én is elszörnyedve olvastam, hogy más babák miért esznek annyit és az enyém miért nem. De pont tegnap beszéltem erről a védőnénivel és megnyugtatott, hogy nincs ezzel gond, amíg gyarapszik és jókedvű. Szerintem te se aggódj.
2009. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát az a baj, hogy a kisfiam össze-vissza hízik. Volt egy hónap, hogy semennyit nem hízott, utána 2 hét alatt 0,5 kilót szedett fel.

Ezért aggódom.

2009. júl. 28. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!