Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan néz ki egy éves kislány...

Hogyan néz ki egy éves kislányotok napirendje?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia

ugyan kisfiú, de 1éves.

7-fél8kor ébredés.

tápszert eszik, utána kiságyban "játszik" míg mi apával összekészülődünk.ezalatt általában megvan a kaki is, így miután apa elment dolgozni, akkor pelusozom és öltöztetem fel, addig pizsi parti van.

:)

délelött itthon játszunk, olyan 10-fél11-11körül szokott elálmosodni.ekkor gyümit eszik,és alvás.alszik egy jó órát-másfél-két órát(változó.)

mikor felébred ebéd utána lemegyünk bevásárólni,és ezután megyünk sétálni, játszótér.nagyon szeret hintázni, bár mostanában inkább már a csúzda a favorit.

szóval kb.2-4 lenn vagyunk,ha álmosodik felmegyünk,félóra-órát alszik.

utána krémtúrót eszik, majd megint lemegyünk, mert van egy kiskutyánk,őt megsétáltatjuk.

kb.6körül haza ér apa,játszanak én készítem a vacsit.

8kor fürdés,utána tápszert eszik, és alvás fél 9-9körül.

nálatok milyen egy nap?

2009. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mi is olyan 7-fél 8 fele ébredünk apuci beteszi mellém az ágyba és amíg elkészíti a tápszert addig mi ébredezünk megeszi a tápszert addigra kész a kávé eggyütt megkávézunk addig sikerül a kaki pelus csere öltözés játék.

10-11 körül tízórai ez változó gyümi tejpép alvás másfél óra. 12 és fél 1 körül ebéd aztán indulunk mamához. A délutáni alvás ott szokott lenni olyan 4 óra körül alszik hatig felkel uzsi gyümi vagy vajas kenyér esetleg túrókrém. Olyan 7 fél 8 fele érünk haza fürdés 8 és fél 9 körül, tápszer és kilenckor alvás. Apuci tanár ezért velünk van egész nap.

Próbáltam neki vacsit adni de akkor kevesebb tápszert eszik és felébred északa.

Ti próbáltok már vacsit is bevezetni?

2009. júl. 27. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:

sajnos még nem hajlandó rágni, így még egy tejterméket egy napra nem szeretnék beiktatni, a főzeléket meg jó ha ebédre megeszi, szóval a közös vacsik még váratnak magukra

:)

2009. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, az enyém is fiú, néhány hét múlva lesz egy éves.

Reggel hat körül kel, jön az ágyunkba szopizni, aztán apázik egy kicsit,mert apának negyed nyolckor menni kell dolgozni. Addig én csinálok kávét és együtt megkávézunk. Délelőtt bent vagyunk a házban, összerámolok, megnézem a leveleimet meg ezt az oldalt, ügyintézek, amit kell, addig eljátszik körülöttem. Kilenc körül elálmosodik, leteszem aludni, általában másfél-két órát alszik. Ébredés után tízóraizunk, gyümit. Utána elmosogatok, ő játszik az etetőszékben, közben kakil. Peluscsere, és megyünk ki játszani a kertbe, sétálunk a kutyával, dobáljuk neki a botot, ami adódik. Aztán bemegyünk, csinálok ebédet, kettő körül ebédelünk együtt, utána megy aludni megint, szintén egy-másfél órát. Délután megint kimegyünk a kertbe, vagy bent játszunk, vagy sétálunk. Este hét körül vacsizunk, nyolckor fürdés, szopi, legkésőbb kilenckor alszik.

2009. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!