Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rota virus ellen beadatátok a...

Rota virus ellen beadatátok a védőoltás? Mikor és mennyit kellett fizetni?

Figyelt kérdés
5 és fél hos a babámbeadassam még neki?sajna a védőnő nem mond semmit.
2009. júl. 27. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2 oltás 36 ezer ft!
2009. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már erről lekéstél, mert a rota elleni védőoltást a gyerek 6 hónapos koráig kell beadni. Két lépésből áll, és a másodikat be kell fejezni a 6. hónapig.
2009. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A kettő majdnem 36 ezer forint volt.

Az első a 2 hónapos, a másodikat a 4 hónapos oltásnál kapta.

2009. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2x 17.000ft volt,5hónaposan kapta a másodikat.

de van 3 oltásos verzió is,azt nem ismerem hogy működik és mennyibe kerül.

2009. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
már lekéstél róla sajnos :(, de azért kérdezd meg mielőbb a gyerekorvost, hátha van még valami megoldás. Amúgy 36 ezer a 2 db, szájon át adják be nem is szúrják. Szerintem megéri, mert 10 ismerősömből 9 nek rotás volt a gyermeke, és mind azt mondták hogy nem kívánják senkinek. És persze szerintem előbb vagy utóbb minden gyerek elkapja, csak nem mindegy hogy előbb vagy utóbb. Mert azért jó esetben mondjuk egy 4 éves gyerekkel már lehet hogy nem kell a kórházba menni. De azért a picikékkel még mindenképpen minimum 1 hét kórház.
2009. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

21.15-ös vagyok.

21.24-esnek teljesen igaza van.kérdezd meg mielöbb.mi az ismerettségi körben megbetegedett gyerkőcök miatt oltattunk.és tényleg szájon át adják.ezen meglepődtem amikor kaptuk.

2009. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6 hósig lehet adni, úgyhogy nektek már nem jön össze.
2009. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a 2 oltás között 4 hétnek el kell telni, és 6 hóig be kell fejezni, tehát már nem tudod neki beadatni, de nem is bánd. jókat dühöngök a rotás reklámon a tv-ben, de ezt csendben mondom, páran már nekemugrottak itt azért, mert leírtam, h felesleges.
2009. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
utolsó, 22:55 hozzászóló, megkérdezhetem, hogy miért felesleges beadatni az oltást? hogy miért felesleges esetleg megkímélni a babádat egy nagyon kellemetlen lefolyású betegségtől???
2009. júl. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha utánaolvasnál kicsit, akkor rájönnél. nem a rota.hu-ra gondolok. konkrétan azért, mert 38 törzse van a rotának. Tudod mennyi ellen véd az oltás? 3 ellen. na puff. akkor mekkora az esélye, h pont abból kap el, ami ellen létezik oltás??? csak ezért felesleges...
2009. júl. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!