Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Velem van a baj?

Mit tegyek? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

3 hetes a kisbabánk. Ha a párom elmegy otthonról mindig az jár a fejemben, hogy biztosan van valakije, és vele találkozik. Ha hazajön mindig megnézem a telefonját, és keresek valami jelet. Eddig nem tudtam rábizonyítani semmit.

Hogyan tudnám ezeket kiverni a fejemből?


2009. júl. 27. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért, hát semmit nem mond, hová megy?
2009. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De mindig megmondja, csak nem hiszek neki.
2009. júl. 27. 18:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ez csak a szülés óta motoszkál Benned, akkor igen, Veled van a baj. Ha a párod eddig azt mutatta, hogy szeret Téged, örül a babátoknak, akkor nincs miért aggódnod, és ez esetben mindenképpen beszélj vele, mondd el neki, hogy mitől félsz! A legjobb az őszinteség. És bocsáss meg, de nagyon csúnya dolog a telefonjában guberálni, és olvasd el az utolsó előtti mondatod! Már bűnösnek tartod, pedig lehet, hogy semmi alapja a gyanakvásodnak! Semmiképp sem akarlak bántani, ne értsd félre, de ezt nagyon gyorsan helyre kell tenned Magadban, mert ha nem leszel szerencsés, akkor a gyereked nem lesz jó alvó, Te egyre fáradtabb, egyre idegesebb leszel (ez tapasztalat!!!) és annál nehezebb lesz az érzelmeidről beszélni a pároddal! Remélem, mielőbb rendbe jössz érzelmileg, még tele vagy hormonokkal, az kavar meg ennyire! Nagyon sok boldogságot!!!
2009. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy csúnya dolog, de nem tudom megállni.

Biztos hogy én vagyok a hülye :-(

2009. júl. 27. 18:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ha továbbra is így viselkedsz, előbb-utóbb lesz neki valakije...
2009. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2. vok: Nem hülye vagy, hanem most szültél! Beszélj a pároddal!!!
2009. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nagyon sokszor megy el itthonról.

Amikor meg mondom neki hogy akkor majd én is megyek azt mondja, hogy neki lehet, nekem nem.

2009. júl. 27. 19:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez viszont nem szép tőle, neked is jogod van kikapcsolódni. Szerintem beszéljétek meg, hogy mindkettőtöknek legyen egy nap, amikor kicsit elmegy otthonról. Akkor te is belátnád, hogy attól, hogy elmegy, még nem csal meg, hisz te sem teszed. Az semmiképp nem jó, ha ő minden nap elmászkál, te meg otthon kuksolsz. Próbáljatok meg kompromisszumot kötni, ezt neki is el kell fogadnia.
2009. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most sincs itthon, és egyfolytában azon jár az eszem, hogy tényleg ott van-e ahol mondta. Legszívesebben megnézném, de nem hagyhatom itthon a babát.
2009. júl. 27. 19:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Sztem ne parázz rá, ha akar úgy is megcsal csak gondolom van annyi benne hogy te ebből semmit ne vegyél észre.

Báár aki az újszülött babáját és a párját akkor is magárahagyja amikor nem dolgozik az nem normális.Ahelyett hogy élvezné a pillanatot...Mi lesz később??

2009. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!