Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja? 10 hós...

Mi lehet a baja? 10 hós kislányom ma alig eszik, egész nap nyűgös.

Figyelt kérdés
Reggel fél6kor kelt (amúgy 8kor szokott), azóta 2x fél órát aludt, ha fent van sír, utoljára 9kor kapott tápszert,11 kor 100 g gyümölcsöt, azóta se tápszert, sem főzeléket nem hajlandó megenni. Láza nincs. Mit csináljak? Segítsetek!
2009. júl. 27. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj szegénykém!

Nem lehet, hogy fogzik?

Ha fáj a kis ínyük, akkor utasítják vissza leginkább az ételt...Próbáld hidegen adni neki a főzit, ha van Dologéled, kenegesd neki, masszírozd az ínyét, adj neki hütőben tartott rágókát, stb.

Azért kis vizet, teát próbálj adni neki!

2009. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk volt öt napos koplalás is, figyelj a folyadékra. Inkább víz legyen, nehogy a megmaradt étvágya is csökkenjen. Ja és ne parázz, megérzi, csak ártasz vele.
2009. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, már nem tudom mit higgyek, én is a fogzásra gondoltam, lévén, hogy 10 hónapos és még nincs egy foga sem. Ha alszik is elég nyugtalanul alszik, éjszaka is fel-fel sír, szóval szerintem is a foga, de ezt már eljátszottuk párszor, aztán sose lett belőle fog.


Az ínye egyáltalán nincs megduzzadva, ez az egy ami a fogzás ellen szól.


Dentinox gélem van, az is jó, ugye?

2009. júl. 27. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen jó. Kend be kaja előtt. Nálunk sem látszott semmi, csak egy hónapig nyűglődött, aztán a kibújás előtt 1 nappal!!!! látszott egy fehér csík.
2009. júl. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!