Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok anyukákat ismerked...

Hol találok anyukákat ismerkedni a XIV. Kerületben?

Figyelt kérdés
Szerintetek hol tudnék "hatékonyan" más anyukákkal ismerkedni? Olyan jó lenne néha összejárni, vagy közösen vigyázni a bébikre egy-egy nap, sétálni, beszélgetni? Itt senkit nem ismerek, pénzes helyekre meg most nem telik menni, csak azért, hogy ismerkedjek. Szerintetek mások is éreznek igy? 4 hós a baba.
2009. júl. 27. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, mások is éreznek így. Pl én. Mi nem rég költöztünk ide, ahol lakunk, és egyenlőre alig ismertem meg valakit. Mondjuk kisfiam ekkor már bölcsibe járt, én pedig dolgozni, tehát sokkal kevesebb volt az az idő, amit mondjuk játszótéren töltöttünk. (egyébként is keveset jártunk, mert annyira nem szeretjük, hogy fél napig ott legyünk)

Most 19 hetes terhes vagyok, és nekem is eszembe jutott, hogy annyira vissza mennék arra a környékre, ahonnan ide költöztünk. Sokkal több embert ismertem, sokkal több a kisgyerekes anyuka. Remélem azért amikor eljön az a nagy sétálós időszakunk tavasztól a picivel, addigra lesz kivel beszélgetnem nekem is. Egyébként a XIII. k-ben lakunk most :)

2009. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szívessen barátkoznánk veled,de sajna Nagykőrösi vagyok! Próbáld meg a játszóteret sétálsz, leülsz a babóddal egy padra, és te kezdeményezd a beszélgetést egy szimpatikus anyukával! Pl.aranyos a kislányod de szép mennyi idős stb.
2009. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Fél évvel ezelőtt szívesen megismerkedtem volna Veled, mert Zuglóban laktunk. Azóta már a XVI. kerületben lakunk. :)
2009. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

én szívesen ismerkednék, zuglói vagyok! :)

8 hónapos a kicsi fiam

2009. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :) Utolsó, örülnék, ha találkoznánk, esetleg egy városligeti séta, ilyesmi? :) Mivel neked nincs megadva e-mail link, irj nekem e-mailt, ha van kedved :) Kata
2009. júl. 27. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!