Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magától átáll a napi 1 alvásra...

Magától átáll a napi 1 alvásra? 12hós, és délelött 2órát alszik, délután 1órát.

Figyelt kérdés
nem lenne jobb ebéd után egy nagyot aludnia?vagy majd magától átáll?
2009. júl. 26. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Át fog állni,csak figyelned kell.Kb ennyi idős volt kisifam is mikor egyszercsak nem akart aludni délután.Na akkor kicsit kitoltam a délelőtti alvást ebéd utánra,és szépen átállt erre.Sőt most hogy 17 hós,már csak eygkor tudom letenni.De minden gyereknek mások az alvási igényei,lehet hogy ő délben fog 3 órát aludni,vagy délben egyet meg délután is egyet.A lényeg hogy figyled továbbra is,és sztem már csak akkor ne rakd le délután ha már nem karja.
2009. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém nemsokára lesz 1 éves, nálunk jó ideje hol délelőtt nem akar aludni, hol délután. De még mindig többségben vannak azok a napok, amikor két alkalommal alszik. Én is úgy próbálom szoktatni, h' inkább ebéd után aludjon egy nagyot, de erőszakkal nem tartom ébren. Inkább elmegyünk sétálni, hintázni a játszótérre, vagy ha dolgom van (pl.bevásárlás, találkozó), azt délelőttre időzítem. Így ébren marad, és ebéd után fél 1-körül már álmos. Ha viszont délután nem alszik (például ma), az katasztrófa: egyszerűen nem lehet vele bírni, semmi sem tetszik neki, nyűgös-sírós. Mivel két évesen bölcsis lesz, addigra meg kell szoktatni a délutáni egy alvásra. Én most úgy látom, magától is ebbe az irányba változik, ezért egyelőre az említetteken kívül nem befolyásolom különösebben.
2009. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!