Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfordulásgátló párnát mikortó...

Elfordulásgátló párnát mikortól érdemes használni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az meg mi?Ki ne forduljon. hú ilyenek vannak. sose hallottam.
2008. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én se hallottam még ilyenről, de miért ne fordluhatna el az a szegény baba? Minek gátolni őt a mozgásban?
2008. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt újszülötteknél használják, de szerintem fölösleges. Ha azt akarod, hogy az oldalán feküdjön a babád, mert pl. nem büfizett, akkor megteszi egy kispárna a háta mögé.
2008. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A bukás nem a büfi hiányától van. A kislányomnak nem volt ilyen párnája. Túléltük...Ja és Neked és nekem sem volt:)
2008. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
miért nem arra válaszoltok amit kérdeztek? ha nem tudod hogy van ilyen akkor miért írsz választ? szóval...:) én olyan 2 hetes korátol használtam és használom a mai napig.most 11 hetes a babám és imád benne aludni.bár én egész éjszakára nem abban altatom az szerintem sem jó hanem csak napközben rakom bele egy kis időre
2008. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előző választ nem értem, szerintem a szoptatós párnára gondolt a válaszoló. Én vettem ilyen macis elfordulásgátló párnát, de nem használtam, mert semmire se jó, csak értelmetlenül korlátozta a babát a mozgásban, de a macit nagyon szereti, a másik felét pedig a kiságy rácsához tettem, mert túl közel ment hozzá és beütötte a fejét, ez pedig egy kicsit távol tartja.
2008. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!