Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen használhatjuk a...

Mennyi idősen használhatjuk a sportbabakocsit?

Figyelt kérdés
A babám kedden lesz 6 hónapos, már segítséggel ül. Még önállóan nem. Hétvégén kirándulni mennénk, gondoltam könnyebb lenne egy könnyű babakocsival, mint a hagyományossal, ráadásul az autó csomagtartóját sem foglalja el.
2009. júl. 26. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Ha legalább 150 fokig dönthető a támlája, akkor már 5-6 hónaposan beleteheted (döntött helyzetben), de ültetve, csak ha már stabilan ül magától.


10 hós kislány anyukája

2009. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában min. 6 hónapos kortól javasolják. Én csak akkor raktam bele, amikor már ült magától. Elvileg segítséggel ültetni nem kellene, illetve én korábban, amikor kipróbáltam egyszer, hogy megnézzem milyen, akkor nagyon összecsuklott benne, oldalra dőlt tartás nélkül, mert még nem bírta el magát rendesen ülve. Nem volt szép látvány.
2009. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!