Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki összetolta a kiságyat a...

Aki összetolta a kiságyat a naggyal a kiságy oldala nélkül, hogy oldotta meg, hogy ne essen le? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
A szeparációs időszak miatt (8 hós a fiam) ma megcsináltuk, hogy a kanapéhoz toltuk a babaágyat, és a kanapé felőli résznél levettük a rácsot. Ez éjjel kényelmes lesz, nem kell a másik szobába rohangálnom, de nappal mit csináljak? Ha nem veszem észre (mert főzök, stb) hogy felébredt és feláll, vagy felül, akkor a kanapé végén ameddig már nem ér a kiságy hossza le tud esni. Akinél így van, hogy oldottátok meg?
2009. júl. 25. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Ekkora gyereknek már éjjel nem szabadna felkelni,hogy rohangálni kelljen hozzá.De ha a tied még felkel,én nem venném le a rácsot.Ha ott van melletted,akkor ugyanúgy felkelhetsz hozzá.
2009. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8 hónapos a babám, mi is így oldottuk meg. Sajnos segíteni nem tudok, de kíváncsi lennék én is a tapasztalatokra. Éjjel ott vagyok mellette, de nappal még az ajtót is be szoktam húzni, hogy nyugiba tudjon aludni. Most még nem esik le, mert még nem mászik. Ha felébred, fekve játszik, vagy kiabál nekem. Remélem, később sem lesz probléma, majd jobban figyelek rá vagy megtanítom biztonságosan lemászni :-))
2009. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van, kb 10 hós kora óta. Hááát, egyszer lezúgott, mire beértem, szerencsére nem lett baja. Én annyit csináltam, hogy körben az egész ágyon magasra halmoztam egy csomó nagypárnát, mindenféle takarót, szopipárnát, amit csak találtam, így egy kicsit nyugodtabb voltam. Egyébként pedig megtanulja ám, hogy leesik, ha nagyon a szélére megy. Most már ül a nagy ágy közepén és nyögdécsel, ha felébredt, szóval jelez :) biztos, hogy a Ti babátok is megtanulja!!!
2009. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
És az elsőnek gratulálok a kimerítő, pontos, segítőkész válaszhoz!!!
2009. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!