Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki meg tudná magyarázni,...

Valaki meg tudná magyarázni, hogy mi történt ezzel az oldallal, miért nem jelenik meg a kérdés, miért ismétlődnek 5 napja feltett kérdések újra meg újra?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

amire nem érkezett még válasz, azt rakják felülre azt hiszem.

a szürke kérdőjelesek régebbiek, azok vannak felül.

az új kérdés ezek után jön, és kék kérdőjeles.

tehát megjelenik.

2009. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem is érdekelne!!!!!!!!!!
2009. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, de kissé bezavar...
2009. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha felteszel egy kérdést, és 24 órán belül nem kapsz rá kielégítő választ, akkor tudod kérni, hogy ismét felülre kerüljön, hátha más újra olvassa, és válaszol neked.
2009. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ha kiírtok egy kérdést alatta megjelenik ez a felirat:


Szeretnéd, hogy a kérdésed a kategórialista elejére kerüljön, mert nem kaptál még rá kielégítő választ?

Ha eltelt 36 óra azóta, hogy utoljára választ kaptál a kérdésre, akkor itt egy linket találsz, amire kattintva kérdésed újra legelőre helyezheted. A kérdés addig a kategóriáján belüli kérdéslista élén fog szerepelni, amíg el nem telik 36 óra, vagy a limitált kiemelt hely miatt más felhasználók kérdései ki nem szorítj

ák onnan. (Utóbbi esetben sem tudod majd 36 órán át újra kiemelni kérdésedet, vagy másikat ebből a kategóriából.)


Nos itt keresendő a probléma forrása. Van aki olyan kérdést is kirak újra amire jött nagyon sok válasz, azt nem értem miért, de az nem rossz, hogy egy régi olyan kérdést kirakhatsz újra amire senki nem válaszolt.

2009. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert most van egy új funkció.Miszerint,ha nem kaptál,vagy nem kielégítő választ kaptál egy-egy kérdésedre,akkor azt újra előre helyezheted.
2009. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Előre tudod rakatni a kérdésedet, ha nem kaptál rá kielégítő választ.

Ezt írja, ha megnézed az általad feltett kérdéseket:


"Szeretnéd, hogy a kérdésed a kategórialista elejére kerüljön, mert nem kaptál még rá kielégítő választ?

Ha eltelt 36 óra azóta, hogy utoljára választ kaptál a kérdésre, akkor itt egy linket találsz, amire kattintva kérdésed újra legelőre helyezheted. A kérdés addig a kategóriáján belüli kérdéslista élén fog szerepelni, amíg el nem telik 36 óra, vagy a limitált kiemelt hely miatt más felhasználók kérdései ki nem szorítják onnan. (Utóbbi esetben sem tudod majd 36 órán át újra kiemelni kérdésedet, vagy másikat ebből a kategóriából.)"

2009. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!