Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van melegvizes strand Balatonf...

Atroposz kérdése:

Van melegvizes strand Balatonfüreden babáknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok itt vagyunk Bfüreden és nem tudjuk élvezni mert az egyik strandon ahol gyerekmedence is volt az még hidegebb volt mint a Balaton.Nem értem ha egy vàros idegendorgalomból él miért nem lehet a csalàdokra jobban koncentràlni.
2012. aug. 22. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Nem érted? de jó? úgy látszik sokan nem értik, mert nem csak a Balatonon van ez..itt, a nyugati határszélen, meg olyan szállodákban, ahol van eszük.

Azért.

Azért szívem, mert ebben fejletlen a legtöbb.

És nem egy országot körbejárt kismama vagyok,de suliban is volt ez téma anno...egyetemen

2012. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Mert a meleg víz a bacik melegágya, hogy képletesen szóljak. Így előzik meg, hogy utána a hozzád hasonló szülők akik beviszik a babájukat a meleg vízbe, ne azon verjék a nyálukat, hogy miért hány és fosik a gyerekük.

Ha a balaton nem elég meleg, ne fürödjetek. Ezzel teszed a legjobbat a gyerekednek.

2012. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az Annagorába járunk.Van baby-, és gyerekmedence is.A víz nagyon kellemes.3 éves lányom szereti.
2012. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül csak egyedül fürödtem a csajszi apjával volt.Majd jövőre addig jò nekünk a babauszás amit a lányom imád.Ja és nem szoktam nyàlamat verni.A baba medencékben csak nincs annyi baci.
2012. aug. 22. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!