Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnál pufi kukit a babádnak...

Adnál pufi kukit a babádnak enni? Mikortól?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 06:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Én inkább rizs golyót vagy köles golyót adtam de nem azért mert annyira "bioanyu"vagyok hanem mert a kuki eléggé sós.9hótól adtam.
2009. júl. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha magamnak vennek es nagyon kunyeralna, akkor adnek neki kostolot, de direktbe neki meg nem vennek, talan kesobb. Tenyleg nagyon sos, en szeretem (bar mar vagy ot eve nem ettem), de arra emlekszem, hogy sos.

Viszont van babaknak valo valtozat (legalabbis en kulfoldon elek es itt van). Kisebbek a kukit, szerkezetre ugyanolyan, de nincs sozva, van belole tobb izu, a fiam a naturt es a szaritott fuszereset szereti (nem eros, csak zoldfuszer van rajta). Ilyet szoktam neki venni neha, az edes kekszektol szeritem nem rosszabb.

2009. júl. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Én adom kb 8hós kora óta, imádja!

(válaszoltam a kérdező kérdésére)

2009. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb hét hós kora óta kap, van többféle, olyan is ami nem túl sós, és mentes minden adalékanyagtól. Nagyon szereti. A kölestől majdnem megfulladt.
2009. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én úgy 7hónapos kora óta adom neki,persze mértékkel.Anyum hozott Szlovákiából olyant ami 2xolyan hosszú,mint az itteni,viszont fele annyira se sós.imádja.nagyon össze tudja kenni magát vele :-)
2009. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolo: ez a nagyon hosszú pufi gorbe, vagy teljesen egyenes?

Azert kerdezem, mert lengyel boltban lattam mar olyat, ami kb 20-25 cm-es pufirudacska volt es nem hajlitott, mint amit Magyarorszagon lehet kapni. Lehet, hogy ez ugyanaz az enyhen sos fajta, amirol te irtal. Jo lenne ha az lenne, szerintem veszek egy csomaggal es megnezzuk.

(2. valaszolo voltam)

2009. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is adtam már neki, nagyon szereti :)

10 hónapos

2009. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 7 hós kora óta adok neki kölesgolyót, mert az egészségesebb. Nem volt még egy foga sem, de nem kell félni mert elolvad a szájában és nem tud megfulldni.
2009. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 1éves kora körül kezdtem adni a kisfiamnak.Most 18hónapos és nagyon imádja!
2009. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!