Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ezt így hosszútávon?

Lehet ezt így hosszútávon?

Figyelt kérdés
Lányom most 1 éves, párom kb 1 hónapja olyan munkát kapott hogy 2 hetente jön haza hétvégére. Azt mondtam ok, kibirjuk, csak pár hónap az egész. Most úgy néz ki az a pár hónap, az több év. Apa nélkül nőjjön fel, mint egy elvált pár kislánya?
2009. júl. 23. 16:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Szeretjük amúgy egymást, és nagyon hiányzik, de havi 4 napot látjuk egymást. Két hét szenvedés 2 nap "családért"?
2009. júl. 23. 16:49
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek benneteket!

Az én párom reggel megy,este jön de legalább alvás előtt látja egy picit a babát minden nap.

Kislányod nem keresi? Nem tud másik munkát a párod?

Biztos neki is nagyon nehéz hogy távol vagytok,de ez így nagyon nem egészséges,főleg a gyermek szempontjából.

2009. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Idáig minden nap Ő fürdette, öltöztette, vitte aludni. Most nélküle a vetkőzéstől kezdve a vacsorán át, a fekvésig végig sírja az egészet, a szívem szakad meg. Sajnos a mai világban nem nagyon lehet ugrálni munka téren. Én se tudok 100%-osan a kicsire figyelni, mert nagyon hiányzik a párom, azelőtt még egy nap sem volt hogy külön töltöttük.
2009. júl. 23. 17:10
 4/10 A kérdező kommentje:
Hirtelen gyermekét egyedül nevelő anyuka lettem ... de közben mégsem, mert hűségesek vagyunk (egyenlőre) és várom haza nagyon.
2009. júl. 23. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz lehet :o(

Hát igen. A munkahely manapság nagy kincs,meg kell becsülni.

Sajnos az is nagy gond,hogy pont az olyan embereket használják ki akinek családja van,és tudják hogy mindenképpen kell a pénz!!!

Persze tisztelet a kivételnek. Szegény kislányod issza meg a levét. Nagy lelki trauma lehet ez neki, főleg hogy ennyire szoros a kapcsolat köztük.

2009. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnél az apa évek óta külföldön dolgozik. Most már két gyerekük van, az 1. 4, a 2. 2 éves lesz. Még bírják.
2009. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az én párom is csak 7végén van itthon. nem mondom, h könnyű, mert akkor hazudnék. de! meg lehet csinálni. ráadásul az én fiam újszölött kortól csak velem volt. 1 éves babával már sokkal könnyebb. jobban meg kell szervezni a napokat, és sokkal több energiára lesz szükséged. de nem olyan félelmetes mint amilyennnek elsőre gondolod:)

14 hós baba anyukája

2009. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze biztos hozzá lehet szokni, de én alapból nem vagyok az a típus, aki egyedül tengeti a napjait és neveli a gyerekét. Én elég gyenge típus vagyok, ilyen szinten, nagyon igényelném a mindennapi kapcsolatot.
2009. júl. 24. 10:09
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. én is társas lény vagyok, hidd el.

ráadásul el is költöztünk mikor terhes lettem otthonról, szóval itt senkit nem ismertem és egyedül babáztam. most már ismerek 1-2 anyukát, de ha pozitívan állsz hozzá, akkor menni fog. nehéz, de ha alapból elutasítods a dolgot, akkor még szarabb lesz és be is depizel rendesen...

2009. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Párod hogyan áll a dolgokhoz?

Gondolom hogy imádja a lányát és téged is, de nem akar vagy nem tud más megoldást?

Én is nagyon igénylem a napi kapcsolatotapával,nem is tudom mi lenne ha így járnék ahogy te. 15éve vegyunk együtt és még 2-3napnál többet sosem töltöttünk külön. Nekünk még csak 5hónapos a kislányunk, de már most imádja az apját. Kevesebb melót vállal,így kevesebb a pénz is, de legalább itthon van esténként 7után.

2009. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!