Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez az enyhe,...

Mitől lehet ez az enyhe, nagyon-nagyon kevés vér a babám székletében?

Figyelt kérdés
Ma három nap után kaksizott a négy hónapos anyatejes babám. Egy nagyon halovány véres-nyákos "részt" fedeztem fel. Ez valamiféle betegségre utalhat?
2009. júl. 23. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem azt mondta a gyerekorvos, ha bármikor vér van a baba székletében azonnal hívjam, mert az nem jó jel!!!

Hívd az orvost gyorsan!!!!


15 hós baba anyukája

2009. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd fel az orvost! Ez már komolyabb dolog annál, minthogy itt beszélgessünk róla! Lehet hogy nincs semmi baja, de szerintem Te is akkor leszel nyugodt, ha látja orvos is!
2009. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a campilobakter fertőzés okozta.
2009. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ugyanez volt, én is nagyon megijedetem. A védőnő és a gyerekorvos is azt mondta, h biztos egy kicsit be volt sebesedve a mellbimbóm, és ezáltal jutott a szervezetébe a vér. Én ilyenre nem emlékszem, de aztán másnapra nyom nélkül elmúlt és megnyugodtam.
2009. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hívtam, csak nem vette fel még a telefont a védőnő. Egyébként nekem is sebes volt a cicim, amikor tejcsatorna elzáródásom volt. Próbálkozom tovább a telefonálással.
2009. júl. 23. 14:14
 6/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm a gyors válaszokat.
2009. júl. 23. 14:14
 7/8 anonim ***** válasza:
A székletből tegyél valamilyen steril dobozkába, mert a doki valószínűleg adni fog egy tégelyt, amiben az antsz-hez kell leadni baktérium tenyésztésre kakit, és oda a véres részből kell vinni.
2009. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok. Ha három napig nem kakilt, akkor szerintem csak keményebb volt a széklet és felsértette a beszáradt rész a végbélnyílást. Ez babáknál sokszor előfordul.
2009. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!