Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor tejallergia vagy...

Most akkor tejallergia vagy ekcéma?

Figyelt kérdés
A dokink azt mondja a tejre allergiás a 3 hós fiam. piros pöttyök,foltok,de most már száraz foltok a bőrén. Főként a könyöke és a térde száraz. A hajlatok- füle mögött,láb,kéz hajlatban,piros és száraz.Most Milupa Pepti-t eszik 1 hete de még mindíg vannak piros foltok,pöttyök. Már el kellett volna tűnni ezeknek ha az előző tápszertől volt?
2009. júl. 23. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Annó az én dokim is azt mondta, hogy vagy allergia vagy ekcéma. Szteroidos krémmel kellett kennem és mivel anyatejes volt így én nem ehettem sok tejterméket. Elmúlt.

Majd idén nyáron is előjött a bőrén, ugyanaz a krém és megint elmúlt. A helyettes doki szerint, a saját verejtéke miatt lesz ilyen a bőre, az csípi ki. Lehet, hogy igaza van, mert tavaly is nyáron lett ilyen a bőre. Most 15 hónapos a kicsi lány.:)

2009. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!