Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatok és reggel arra...

Szoptatok és reggel arra ébredtem hogy fáj a mandulám, és van kis hőemelkedésem (37,4). Mit vehetek be? SOS!

Figyelt kérdés
Ugy tudom 38 fok felett nem szoptathatok, de még négyszer szopik 8 hós lányom egy nap. Nem tud cumisüvegből inni, soha nem ivott tápszert, nincs is itthon. Remélem nem is kell, de hogy gyógyítsam magam?
2009. júl. 23. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
kamilla tea,Strepsils vagy Mebucain esetleg Septofort szopogatós tabletta!Méz,homeopátiás szer is van tutira:)Jobbulást!
2009. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! De a láz jobban izgat, azt hogy előzhetem meg?
2009. júl. 23. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hársfa és kamilla tea vegyes főzés persze mézzel! A hárs lenyomja a lázat és jó a megfázásra is. Igyál amennyit tudsz nem árt a babának.

2009. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sok folyadék lehúzza a lázat!Igyál,igyál,igyál!1.vagyok.Esetleg egy kis hűtő borogatás a csuklódra is jó lehet!
2009. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, közben vettem be egy Panadolt, védőnő mondta azt szabad, és kicsit jobb. De iszok persze, szopis teát is és abban van kamilla. Köszönöm még egyszer, talán nem lesz gond.
2009. júl. 23. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!